bugün

ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu ve magfiratuhu ebeden ve daimen...

kaynak göstermeden inanılmaması gereken atmasyon. tek tek saydın mı hımını? diye sorarlar.
(bkz: entry nick uyumu)
geçmişini bilmemek, yanlış bilgilenmekten kaynaklanan ve temelinde ailenin olduğu durumdur ne yazık ki.
saçma bir önerme. gerçekleri göremeden oy kullanan siyasi fanatiktir.
(bkz: bize müsade o zaman)
Şu ülke ak partiyle buralara kadar gelmedi. ne olur allah aşkına yok yapılan köprü yol vs. gibi şeyler saymayın onlar bizim paralarımızla yapılıyor yapılıyorsa da he savunu olarak öncekiler ne yaptı demiyorlar mı? buralara sizle gelmedik o kadar!
yalan bir ikinci kalite internet gazetesi haberi gibidir.
ayrıca; hahahaah dokuzuncu nesilden troll mu olurmuş lan? hemde yazı yazmayı beceremezken. hanimiş benim trollüm? hanimiş? *
(bkz: geldi yine tipini siktiğiminin) .
(bkz: aziz nesin)
"türk milletinin % 60 ı aptal ve koyundur"
sonra dava açmışlar, yalvarmış savcılara. "yapmayın etmeyin, kazanırsam türk halkının yüzde 60 aptal olduğunu mahkeme kararına bağlayacaksınız." demiş. dinlememişler.
sonuç;
kazanmış davayı ve miktarda zam yapmış
"vazgeçtim, türk halkının % 80 i aptal ve koyundur"
kaynağı belli olmayan iddiadır. keşke sadece kaynak belli olmasa.
(bkz: şakirt analiz yaptı)
(bkz: sevmesemde saygı duyarım)
saçma bir iddiadır.
(bkz: gülün de sussun)
chpli zırvasıdır.

kaynak götüdür.
bugün verilen oylarla uzaktan yakından alakası olmayan, bağdaştırılması laf kalabalığı yapmaktan öteye geçmeyen sayısal bir önerme olsa gerek.
kaynak:
(bkz: kahvedekiler anlattı)
sallama olduğu belli olan yüzdedir.

lakin bir gün gelir de türkiye'nin %74'ü Atamızı sevmez ise, %74'ümüzün beyninin yıkandığını, akıllarını kaybettiklerini, hiç düşünmeden, açık ve net olarak söyleyebiliriz.
bence yanlış bir analiz çünkü mhp liler de atatürkü severler, o sebebten müteşekkil yüzde 15 eklenerek ve diğer partilerden de yüzde 10 seveni çıksa yarı yarıya olur. türkiyenin yarısı atatürkü sevmiyor sonucu çıkar.
sevmesinler kardeşim. Ben de onları sevmiyorum. Acaba umurlarında mı? Sevmesinler. atatürkün kimsenin sevgisine ihtiyacı yok. O sadece türk milletinin diğer milletlerden aşağı kalmaması için elinden geleni yaptı. Hataları olmadı mı? Tabiki oldu. Ama kime göre hata? Herkes tek taraflı bakmayı kesip objektif olursa, her şey çok rahat anlaşılacaktır. Yüzde kaçın atatürkü sevmediği gündemimizden çıkıp yerini çağdaş medeniyete nasıl ulaşırız alsa, haberlerde 'asgari ücret 2000 tl oldu' gibi şeyler duymayı istesek hiç fena olmaz.
"ben de diğer partilerin işaretlendiği oy pusulalarını yakar, 20 sene önce ölmüş insanları kendime seçmen yaparsam olmayan % 74 beni de sever amk" diye düşünmemize sebep olan zikkafa badem bıyık hedesi.. hede işte ne olduğunuz bile belli değil amk..
%60 ı aziz nesin' lik olduğundan doğru önermedir.
batmaya ve rezil olmaya mahkumdur bu durumda.
popimle güldüğüm hebede höbele.
atamızı sevmenin chp'nin oylarına bakarak tespitte bulunan andavalın hezeyanları. yazık çok yazık.