bugün

konumuyla,ulaşımıyla,hava durumuyla,habibata ve ekosisteme zararıyla ömürden ömür alan kampüstür."en güzeli odtü,boğaziçi,çukurova..." gibi karşılaştırmalara alternatif olabilir.

(bkz: umuttepe kampüsü)
Hacettepe Üniversitesi...Hele bir de Nükleer Enerji Mühendisliği bölümü vardır ki, Hasan Paşa pasajı kat 2 no 3 şeklinde adreslendirilebilinir.
(bkz: ankara üniversitesi gölbaşı yerleşkesi) tek geçerim.
kampüsü olanlar şükretsin ya bizim gibi olsalar? (bkz: meram tıp)
uşak üniversitesinin bütün kampüsleri.
özelikle kış zamanı oraya varasıya kadar frodo nun yüzüğü götürürken çektiği çile gibi çile çektiren yer olan umuttepe dir.
balıkesir üniversitesi çağış kampüsü
(bkz: Hitit Üniversitesi)

Kampüsü Yok Bir Fakülte Çorumun Girişinde digeri Çıkışında Bir tanesi Dağda Bir Tanesi Allahın Unuttugu Yerde.

görsel
kampüsü bile olmayan üniversiteden daha iyi olanıdır. (bkz: trakya üniversitesi)
niğde üniversitesi kampüsüdür üstüne tanımam. *
boğaziçi, odtü felan diyenin insan olamayacağı bir sorunsaldır tabiiki ama bana göre cumhuriyet üniversitesindekiler yaramaz.
bu sorunun cevabi kuskusuz sualsiz marmara univ. iktisadi idari bilimler fakultesidir. milattan once kalma bahcelievlerdeki kampus diye tabir edilen basket potasiz liseye daha cok benziyen okuldur.

edit: dusundumde simdi okul olmasaydi heralde semt polikilinigi zannedebilirdim. belkide mal mudurlugu ek hizmet binasi falan.
ankara üniversitesi cebeci kampüsü sanırdım taa ki celal bayar üniversitesi demirci eğitim fakültesi kampüsüne kardeşimi kayda götürene kadar.
yazarların okullarının kampüslerinin* %95'ini oluşturduğu kampüslerdir.