bugün

türkiye nin mi yoksa sadece trt nin mi katılmaması?

benim anladığım trt katılmıyor, yoksa özel kanallardan biri bunu üstlenebilir ve ülke adına sanatçı veya grup yollayabilir.

bana göre sanki sadece trt çekilmiş gibi, yoksa ülke olarak henüz çekilmiş değiliz yarışmadan.
çok iyi oldu çokta güzel oldu.
Geç kaldığımız hadisedir. Siyasi dini ayrımların yaşandığı yarışmadır.
o değilde şimdi puanların verilmesini seyretmeninde zevki kalmıycak. ben en çok onu seviyordum hatta yarışmayı seyretmeyip direk puanlamaya bakıyordum.
yarışma neyse de puanlamaya katılsaydık lan zevkli oluyordu.
Yerinde bir karar. Saçma sapan harcanan paralar, gereksiz işler. Gerçi o paralar için harcanacak daha saçma sapan yerler arıyorlardır sayın yetkililer.
ülkenin bölünmesine hatta iç savaş çıkmasına neden olacak hareket.
ingiltere, Almanya gibi ülkeler yarışmada son yıllarda başarısız olduğu için jüri puanlamasını %50 artıran yarışmaya 2013'te katılmayarak Türkiye'nin çok doğru bir karar verdiğini düşünüyorum.
müziğin evrensel olduğunun gerçekten hissedilmediği bir yarışmada, türkiye'nin hiçbir şey kaybetmeyeceği, mantıkla verilmiş bir karardır.
aynur aydın mı gidecekti kim gedecekti. iyi olmuş, doğru olmuş.
mutlu etmiştir. gündemi oyalayan bi olaydan kurtulmuşuzdur.
Mumkunse bir daha hic katilmasin ve gundem boyle bos beles islerle mesgul olmasin diyorum. bir de israfti yahu sanatciya bilmem kac milyon dolar, tanitimi bilmem nesi... bu milletin evladinin parasina yazik.
son derece doğru bir karardır.
Eurovision'da birinci olmak, uzun süre büyük bir hayal olarak kaldı. Baktılar, avrupa'nın musamele kollarını geyiğine yolluyorlar. Buna rağmen, birinci olan onlar oluyor. Bu kadar rezalet karşısında, katılmama kararı alındı. Avrupa, kendi arasında birinci belirlesinler bundan sonra. Akp'nin birçok eylemini eleştirdim, sonunda eleştirmeyecek bir iş yaptılar.
en çok takıldığım nokta azerilere o 10 puanı veremeyecek olmak yoksa umursayan kim o yarışmayı.
şeriatvision yarışması düzenleyip ona katılırız kesin.
hükümet nasıl bu yanlışı yapar. şimdi gündem saptırmak için bir şey bulmalılar. on bin tane danışman harıl harıl düşünüyordur. ya da siz zahmet etmeyin ben buldum bile.
(bkz: tayt yasağı)*
Bunu da trt düşünsün yani efenim ayrıca azerbeycanı üzmüştür bu olay .