bugün

herkesin bir sebebi vardır mutlaka ama benimki bu.

http://www.youtube.com/watch?v=6fTQC47tubM#t=152
vizenin olması gayet tabi.
insanların yobaz olması. cahil olması. başımızda dini sonuna kadar sömüren bir başbakan olması.kürtlerin giderek artması...
sittin sene okusan bile bir boka yaramaması. dayın olacak illa. dayılarını siktiklerimin.
Menopoz teyzelerden dolayı çok fazla başıboş sokak köpeği olması. Toplayın şunları zindana mı atacaksınız uyutacak mısınız ne yapacaksanız yapın. Kaçıncı dünya ülkesiyiz yahu.
Dinciler, yoksa güzel gezegenimizin her yerinde yaşanır, bu dinci denilen varlıkların olduğu hiçbir yerde huzur olmaz.
Ben artık bulamıyorum. Eskiden ota boka sinirlenirdim. Bir kaç ay öncesine kadar hatta. Hep bu ülkeden gitmek isterdim. Fakat şimdi düşünüyorum da türkiye gayet yaşanılabilir bir ülke. Avrupa öyle çok nezih , amerika çok eğlenceli vs sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Orada da hayat güllük gülistanlık değil. Ayrıca türkleri pek sevmiyorlar.
Mesela minicik bir bebek vardı , annesi uyuşturucu bağımlısıydı ve bebeğe çeşitli zararlar veriyordu. Kafasında sigara söndürmek gibi.tabi bunu eve gelen erkeklerle yapıyordu. Kadın uyuşturucudan öldü. Bebek şimdi çocuk esirgeme kurumunda ve alman hükümeti onu aldı.

Siz şu an özgürlük diye kıçınızı yirtıyorsunuz ya yemin ediyorum çok özgürsünüz. Sosyal paylaşım sitelerinde binlerce gay görüyorum. Hatta adamlar ilişkisi var yapıyor birbirleriyle durumlarını. Yani özgürlük yoksa bunlar mümkün olur muydu? Kumar gırla , fuhuş gırla, kendisini satan gırla.

Özgürlükten kasıt ne anlayamıyorum. Bence artık cumhurbaşkanını anlamaya çalışın. Ben hayranı değilim ama anlamaya başlıyorum. Aslında toplumu bilinçlendirmeye , o ulkelere özenmemeye ugraşıyor. Bizim şu an o ülkelerce dışlanmamızın nedeni bile onların kötü emellerinin gerçekleşkemiş olması.

Adamlar seçimlerde düşen oylarla umutlanıp , darbe yapabileceklerine inandılar. inanabiliyor musunuz? Artık erdoğan sevilmiyor dediler. Ve bu millet ne yaptı? Bizim ülkemiz dediler ve avuçlarini yaladi onlar.

Sizlere düşen ise artık sahiden basit konuları bir kenara bırakın.
Mini etekte giyiyorlar , göğüslerini de açıyorlar , istedikleriyle de yatıyorlar. Yapmak isteyen her haltı yiyor özgürce. Bende bir izmirli olarak yazıyorum bunları. Denizde bikini giyilmeli bencede. Çünkü çabuk kurur ve idrae yollarınızı üşütmezsiniz. Bana göre tek nedeni bu. Aşırıcılığa karşıyım. Çıplaklar kampı da var ülkede. Gidin görün mideniz kalkar. Gerçekten o insanlar gibi mi yaşamak isterdiniz bir düşünün?

Ülkenizi çok sevin bence. Maddi sorunlar düzelse , eğitim seviyesi yükselse ve insanlar aşırı uçlara girip çarpışmasa mükemmel bir ülke. Sahip çıkalım.
-Suriye'nin kutsal dilini harika bir şekilde konuşma olanağı.

-Fazla para harcamak.

-Oy kullanma hakkı verilip tek parti'nin kazanması.

-Aksiyon ülkesi olması.

-Harika bir eğitim sistemi çerçevesinde okumak.

-Şortla dışarıya çıkma özgürlüğü.
güncel Önemli Başlıklar