bugün

malesef her yıl organizasyon eksikliklerinden dolayı yaşanan eksikliklerinden dolayı yaşanan rezilliklerdir.

insanlar yardım alabilmek için adeta birbirlerini ezmektedirler.
amaç reklam olunca, yaşanan rezillikte reklamın kaymağı oluyor.
yardımların içerisinden nereye oy vermesi gerektiğini anlatan kağıtlar çıkması da bana göre ayrı bir rezilliktir.

halkın vergilerinden toplayıp, halka sosyal yardımlaşma adı altında siyasi parti propagandası yaparak yardım yapmak.
sebebini bilmiyorum ama büyük keyif aldığım olaylar . birbirini ezmelerinden, kavga dövüş etmelerinden çok haz alıyorum. içime maire antoinette'nin ruhu kaçıyor. pasta yiyiyn lan pasta diye bağırıyorum.
akp'nin ülkeyi ne kadar kalkındırdığını gösteren tablodur. akp sayesinde yoksulluk azalmış ve halkımız bir lokma ekmeğe muhtaç değildir artık(!)
yardım dağıtırken koca koca kamyonlarla yardımın yapılacağı yere gelip kelli felli adamların insanlara hayvanmışçasına muamele yapması sonucu ortaya çıkan üzüntü veren görüntülerdir. ki benim bildiğim yardımın tanıma hiç uymuyor bu görüntüler.
http://www.google.com.tr/...26tbs%3Disch:1&itbs=1
sizden zengin üst komşunuzun doğalgazlı evde oturduğu halde kömür yardımı alması ve onu satması bundan büyük rezillik olamaz sanırım.
(bkz: izdiham)
bir ülkenin izlediği yanlış politikalar ile, yöneticilerinin acizliği yüzünden ne duruma geldiğinin göstergesidir. ön tarafta yaşanan rezilliğin ardında, arka tarafta bir parça ekmeğe muhtaç çocukların göz yaşı vardır. iç burkan tarafı da budur maalesef.
(bkz: yardım dedikodusu izdiham yarattı)