bugün

Sosyal statüsü sorgulanan, eziklikle garibanlıkla suçlanıp alay edilen, bir cihaza o kadar para vermem/veremem diyen insandır.
parasını gereksiz yere harcamak istemeyen insandır.
tiger giymeyen, 3 numara saçı, kirli sakalı olmayan insandır aynı zamanda..
bu kadar azaldı işte iphone kullanmayan sayısı..
iPhone dan Blackberry e terfi eden muhterem insan.
iphone kullanmak zoruna giden insandır. 1600 tl aylıkla 2000 tllik telefon alırsam 40 gün bir hiç için çalışmış olacağım. Aslında nerdeyse 2 ay bir telefon için için çalışmış olacağım. Ki sırf erken kalktığım için hergün istifa etmeyi düşünen biriyim.
amerika yı boykot eden bir insandır. iphone kullanmasını bilmeyen, beceremeyen insandır.
amerika'da iphone kullanabilecek insandır.
69 milyondan fazladır.

http://www.socialmediatr....-50-milyon-iphone-satmis/
http://www.pclabs.com.tr/...kiye-resmi-stogu-tukendi/
iphone'lu ugg bot'lu kızla aynı belediye otobüsünün içindeki insandır.
kızılay üyesi değildir.
alo desin yeter diyen insandır. telefona haddinden fazla anlamlar yükleyip saçma sapan işler yapanlar tarafından aşağılanırlar. ulan alt tarafı telefon be! en fazla internete girersin, parmağınla sayfalar arası geçişi daha kolay sağlarsın. neymiş efendim uygulaması varmış. uygulaman batsın senin dingil. madem o kadar iyi uygulaması var. gelsin bana bir sakso çeksinde verdiğimiz paraya değsin.
samsung galaxy s2 kullanan insandır.
ne mutludur o'nun çevresindeki insanlar.
eziktir. evet.
kendisine laf edenlerden üstündür. Evet.
en şanslı olan insanlardır diye düşünmekteyim bu sıralar.
akıllı adamdır. üst düzey gösterişe önem vermiyosa alacağı telefon samsung s3 tür.
daha önce hiç iphone kullanmamış insandır zira kullansa birdaha başka telefon kullanamaz.
samsung s6 edge falan kullanıyordur. iphone ne lan öyle ilkel gibi? olay fiyatıysa bu da aynı para.
hiç kullanmadım, kullanmam

evde çekmecede duruyor öyle

el bombası gibi nokia 3350 im var asla aldatmam onu.
fakirlik-zenginlik, üstünlük-eziklik vb. kavramları telefonun markasıyla ölçmeyen insandır.

edit: iphone kullanmayan insanlar fakirdir gibi bir anlatım olmuş. açlıktan ağazı kokup elinde iphone taşıyan insanlar da var hatırlatırım. mesela bizim binamızın görevlisi. adamın çocukları benim eski giysilerimi giyiyor, asgari ücretle ev geçindiriyor lâkin elinde orjinal iphone 6 var.
IPHONEDAN DAHA ÖNEMLi ŞEYLERDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜP MASADA BARINDIRMAZSAN BiRŞEY KAYBETMEM Ki DiYEN iNSAN.
fakirdir yazanların olduğu bir betimleme. fakir insanlar iphone kullanmıyormuş ya amına kodumun yerinde, cebinizdeki telefon en az 1000tl amk. siz kime neyin tafrasındasınız arkadaş? git iphone 4s al 800 tl sıfırı. adı iphone mu evet! fakirmiş hasiktirin efenim ordan.