bugün

sıgır, benim payıma düşen 8 daireyi çalmış olabilir.

not: çok fakir değilim
Nerede benim dairelerim? Polisi ararım bak. Valla ararım.
(bkz: gurbetçiler oy kullanmasın)
Bu röportajı veren sığır kişisi, ekmek arası bali ile besleniyormuş.
Biz öyle duyduk!
akpli milletvekilleri duymasın asgari ücretti düşürürler aq.
4 tane sıfır olmasın o.
CCC 0000 CCC.
Onu besiye çekmek lâzım , şöyle iç anadolu'da... Saz arkadaşların seni bekliyor yiğidim, gözleri yollarda kaldı. "Nezaman birlükde odlayacağuh?" diyorlar bak, kırma onları.

Hiç müslüman kardeşler birbirini kırar mı? Hem ümmetin lideri çok kızar size.

Çağa ayak uyduramamış bir neanderthal kalıntısının açıklamasıdır. Sen mağaranın derinliklerine doğru yol al koçum, duruşun mamutları korkutuyor.

Evet, tamamen cahil. Çünkü Türkiye'deki en fakir ve en mazlum insanın galaksi lideri olduğunu düşünüyorsa, onun da bir sürü sarayı var: Beştepe'deki saray, Van Gölü kenarına yapılan saray, katar emirinin verdiği 747-8 saray,...

Sen gelme aslanım, kış uykuna devam et.
bunlar mı avrupa'yı görmüş yoksa avrupa mı bu sığırları görmüş belli değil.
Türkiye'de her dairede en fazla çeyrek insan oturmaktadır o zaman.
mikroerdonomi kuramının temelinde var olan gerçektir. sayın cumhurbaşkanımız gençlik yıllarında asgari ücret birimi olarak 4 kişilik ailenin 3 öğün çay-simit ile beslendiği bir model geliştirmiş ve bu ölçekle ses getirmiştir.
burada kastedilen en fakir aile de (bkz: homofakirus) her öğün dört simit yediği için daimi dört daire sahibi olarak varsayılmış olmalı. kıymetli bilim insanının kuramını bu şekilde ele aldığını öngörmekteyim.

bu şekilde bakıldığında haklı olan önermedir. farklı bakış açısıyla bakılmış, farklı bir anlatım yöntemi ile aktarılmışsa da anlattıklarım gerçektir.