bugün

ülkemizin acı gerçeklerindendir. şiki riki martin konserine, atma atma diyen adam konserine gidip bi de utanmadan herkese anlatan kızların olduğu bu ülkede coldplayi para para paradays tan ibaret sanan kesim çoğunluktadır. bu da sadece popüler olanın peşinden gitmenin ne kadar yaygın olduğunun en güzel örneğidir zira paradise coldplay şarkılarından sadece bir tanesidir, en güzeli değildir*. coldplay Tribute gurubu coldplacein konserine gidelim dedik, malum hayal kahvesi kız lazım e malum bizim de halimiz şu sıra*, yok bulamadık bir aydır kampüste gördüğüm her kıza sordum arkadaş da aynı şekil. e dellendim haliyle. guatemalaya taşınıyorum şuan ama büyük valizi bulamadım. nerde bu fermuarını kapattığımının valizi çıldırıcim.
onedirectionerlik diye bişeyin olduğu ülkede sorgulanması gereken konu. Bi shiver dinlememiş iseniz çok şeyi kaçırmışsınız.
(bkz: paradise)
aramalar ergenler üzerinde yoğunlaştırılmalıdır.
avenged sevenfold seven kız bulma zorluğundan daha zor değildir.
Coldplay ve placebo sevenleri de mevcuttur ayrıca twenty years ago diyorum.
5 kızdan 3ünün coldplay diye gezdiği memlekette sürekli geri kalan 2sine denk gelinmesi durumu olabilir. hani şu 3 kişiden 1inin akp'ye oy vermesi ama muhabbet arasında bizim sürekli o diğer 2sine denk gelmemiz gibi bir olay.
türkiyede Sürü Psikolojisi sonucu tüm kızlar aynı anda hep aynı kişilere yada grupları sevmişlerdir zamanla bu kişiler ya da grupalar değişebilir ama asla türk kızlarının Sürü Psikolojisi değişemez ha bazı ayrıcalıklı kızlar var onlara bir sözüm yoktur.
(bkz: ben de seni coldplay)
maalesef acı gerçektir. ama başta kardeşim ve arkadaşlarına olmak üzere sınıf arkadaşlarıma da sevdirme çabasındayım. paradise ı dinleterek başlıyoruz işe.
coldplayi de a7x'i de sevmeme rağmen beni de bulan yok, onu napcaz?
bulsanda paradise dan başka şarkısını bilmiyordur.
br yandan doğru bir tespittir. benden başka dinleyen arkadaşım olmadı şu ana kadar.
haklılık payı olan bir zorluktur.

40 yıllık sözlükçüyüm, böyle olta görmedim. vallahi bravo. üstelik bayağı da sazan yapmış. vay anasını lan..
isyan ettigim gercek. Gerci bir yandan da cok sevdigim seyin cok tuketilmemesinin verdigi minik bir haz da var.
Arkadaşlarım arasında bir ben dinlediğim için böyle bir zorluk olabilir aslında.
zor bir şey değildir. zira coldplay çok kaliteli bir gruptur. demet akalın ve serdar ortaç dinleyen kız tayfasından kurtulursa bulabilir.
gwyneth paltrow hakkında olumsuz konuşan kızlardır. sonuçta chris martin abimizi kapmıştır. yine de haklı zorluktur. ama coldplay' dir sevilir.
maalesef doğru bir tespittir. çatı katı varken ne gerek var di mi böyle şeylere?
bir kıza clocks veya yellow'u dinletin büyük ihtimal coldplay'i merak edip dinlemeye başlar.
"daha alt yazılı film izleyebilen kız bulduk mu ki?.. coldplay dinleyenini bulalım?" dedirten kız.

ha belki bulursun bu dediğim kızı bir gün ama dön bir bak, güzel değildir be balım.
günümüz coldplay kızları malesef paradisedan sonra coldplayci oldukları için bulması iyice zordur. in my place dinleyen biri çıkmaz ki karşımıza.

edit: eksilenecek ne varsa bu entryde?
Cosplay sever de ondan, bakınız sözlük kızlarının fantezileri.