bugün

ülkenin önemli kurumlarında yuvalanabilmek için sınav sorularını yandaşlarına servis eder, şeytanın bile aklına gelmeyecek şekilde soruları şifreleyip yandaşlarına avantaj sağlar, yüz binlerce insanın hakkını yer, bir başka deyimle kul hakkı. hele birde iktidar ellerindeyse sadece sınavla kalmazlar, açıktan atarlar, tekstilciyi ösym başkanı yaparlar. sonra allah kitap derler, müslüman geçinirler.
(bkz: ygs)
en büyük sömürücüler.ben faydalı bişey yaptıklarını görmedimm.
(bkz: şaibeli sınavlar)
(bkz: hırsızlık)
saf tutar, namaz kılar. bizim caminin cemaatinin yaptığı budur, başka da bir şey yaptıklarını görmedim. cemaat lafı ne zamandan beri sadece f. gülen ve şakirtleri için kullanılır oldu anlamadım amk...
ne yapmaz ki? sorusunu akla getirir.

ülke geneli sınavları siker.
halkın dini duygularını sömürür.
eğitim-öğretimdeki kadrolarıyla; yayınları vasıtasıyla küçücük çocukların beyinlerini yıkar.
her yerde kendilerinin olmasını ister.

daha bir sürü şey...
kul hakkı yemek gibi en büyük günahları işlerken içki içmediği, kumar oynamadığı sigara kullanmadığı için hayırlı bir bok yaptığını sanar. kendini aldatır bu umrumda değil bizi aldatır bu da onların umrunda değil.

(bkz: haydi hayırlısı)
başbakanın ordusudur sanırım.

bakınız başbakan ygs sınavlarına itiraz edenlere 5-10 bin arası gerici gönderirim susuturuz dedi.
emniyet teşkilatına un kafalı beyinsiz polisler yetiştirir.
sanırım son zamanlarda bir de ordusu var.
(bkz: maklube)...
(bkz: kul hakkı yer mesela)
halkı sömürür.
1940 dan beri belli bir zümrenin sömürüsünden kurtulmaya çalışan ülkede rahatsız olan sömürücünün ön görüsüdür.

senelerdir sınavların hakkı ile yapıldığını mı sanıyorsun.

şifre tamamen yalan ve sadece yıpratmak için kullanılan bir senaryodur.

aam şifre dışı yandaşların kayrılması illaki olacaktır.
niyet ettim, niyet eyledim, uydum hazır olan imama der. subhanekeyi okur, bekler..
(bkz: kafa yapar)
imama uyar , osurursa sıçar.
- iftira atar.
- kul hakkı yer.
- cenneti kiilitler anahtarını cebine atar, kimseyi sokmaz.
yolsuzluk.
(bkz: cennetten arsa satmak)
(bkz: ananı zaa xd)