bugün

bkm nin yaptığı araştırmaya göre 2011 sonunda ülkemizde 51.4 milyon kredi kartı kullanıcısı olduğunu gösteren ve insanı inceden düşündüren hadise. bu araştırma neredeyse herkesin bir tane kredi kartı var anlamına geliyor, borçlanmaya ve bankaların köpeği olmaya bu kadar meraklı bir toplum olmuşuz vay be. bütün bankalardan ve bankacılardan nefret ediyorum, onların oyununda rol alan figüranların da yatacak yeri yok! amaçları 7 ceddinizi borçlandırmak, görünüşe göre epey başarılı olmuşlar. 51.4 milyon kredi kartı ne demek arkadaş yahu, resmen kredi kartının içinde yüzüyoruz. ulan var ya, toplayacakcaksın o kartların hepsini bir yere, üstüne benzini döküceksin, ateşe vereceksin, karşısına geçip yanışını seyredeceksin kahkahalarla, ah ulan ah. metafizik güçlerim olsaydı yemin ediyorum yapardım bunu. eminim yeryüzünde yaşayan insanlara bundan daha büyük bir iyilik yapılamazdı.

http://ekonomi.haberturk....nelerindeki-buyuk-tehlike
borç yemeyi çok seven bir halk olduğumuz için bankalar biniyor üzerimize vuruyor kırbacı.
acı bilançodur. tabi kullanmayı bilmeyenler için.

bu arada sadece 21 tane kredi kartı bizde var. yani evde. ama hiç birini kullanmıyoruz. bu 51 milyon a bunlar da dahil mi acaba ?
ülke ekonomisinin ne kadar büyük yalanlar ve balonlar üzerine kurulduğunun göstergesidir. ekonomimiz şöyle iyi, böyle sıçrama yaptı diye bol keseden atanların aslında borsadaki arap sermayesine güvenerek böyle yorumlar yaptıklarını bir kez daha gördük. dur bakalım ne zamana kadar arabın sikiyle gerdeğe gireceksin, göreceğiz!