bugün

fanatik kız. * * *
aylar sonra gelen edit: başlık başa kalmış.
bu reklamda; ilkokul çağındaki bütün yavrularımızın okul formalarıyla dolaşmaları hedeflenmiş.
(bkz: turkcell in istifra ettiren reklamları)
gercek hayatta kalmamış ögrenci modelini reklamda hayali kahraman olarak canlandıran saçma bi reklam içerisinde yer alan canlı...
çözdüğü her sorudan sonra sevincini formasını çıkararak yaşayan kızdır.
kitabı karıştırsa bulacağı şeyi, gözlüklü selocanla gidermeye çalışan ancak gelecek faturayla ebesinin yoğurtlu organlarını görecek kızdır.
bütün reklamlar gibi iğrenç bir reklamın bir parçası işte hede hödö..
zeki olan şahıstır, nasılsa ertesi sabah bidaha giymesi gerekecek o formayı bundan kurtuluyor.*
(bkz: yatağı toplamamak)
sanki böyle bir zorunluluk varmış,bu bir elzemmiş gibi öğrenci formasıyla çekilen salak reklam filmi olayı.yahu kız okuldan geleli kaç saat olmuş hala formayla mı duruyor.yermi bunu türk halkı bre densizler.hadi len derler adama.
odasına çocuk da olsa "yabancı erkek" almış kızdır. töre cinayetine kurban gidebilitesi yüksektir. aile meclisi "selocan" tanımaz.

köyde cep telefonu sahibi bir kız ise, ağa kızı olması mümkündür.

gördüğüm kadarıyla da eşşek kadar kızdır. o yaşa gelmiş bir kızın einstein'dan bihaber olması ise onun suçu değil, kendisine bu soruyu sorması gerektiğini anlatan reklam senaristlerinin suçudur.

- selocan, rocco siffredi'nin aleti kaç santimdir ?
+ gir google'a "rocco fucks like an animal" yaz, çıkar belki ilgili bir şeyler
ciddi ciddi formasını çıkarmadan ders çalışıyorsa, formanın, üzerinden ameliyatla alınabileceği sinyalini vermeye çalışan kız.
kız o formaya biraz büyük kaçmış sanki öğrenci izlenimi verilmek istenirken iyice saçmalamışlar.
izafiyet teorisini bu şekilde gece gündüz çalışırsa yakında zafiyet geçirir.
"formayı çıkarın çıplak oynayın" bir anda beşiktaş taraftarı geldi aklıma
abartıdan öte gitmeyen banalizm göstergesidir.
kendisine internetten önce lazım olan şey kesinlikle pijamadır..
reklam bizzat belediye otobüs şoförü ruhlular için yapılmıştır. formayla binerdik lisede ille de paso isterdi öğrenci olduğumuza inanmak için. beş kuruş az otobüs parası vereceğiz diye formayla işe gidip geliyoruz diye düşünürdü herhal. şimdi bu forma olmasaydı kızın üstünde, şüphe ederdim arkadaş ben! öğrenci mi bu kız, ajan mı, ne olacak başımıza..diye. formayı gördüm, ders çalıştığını anladım, rahatladım. ayrıca o ev ne evidir? köy evi değil o, diyeyim ben. böyle bir fantastik ev yaratmalar falan, ne olduğu belirsiz bir harry potter havaları. ama ben en çok ordaki ukala piçe kılım arkadaş. "buldun cevabı" dersin biter, bi tekrarlar falan. anten kafa!
ya okuldan gelince formasını çıkarıp sivil hayata dönemeyecek kadar yoğun(!) ya da "ne de olsa yarın sabah yine giyeceğim ne gereği var çıkarmanın, 10 defa soyun giyin" diyerek üşengeçliğin kralını yapan kızdır. öğrenci olduğu vurgulanmak istendiyse eğer o kız o formaya büyük kaçmış derim.
başka kıyafeti olmayan hatta büyük ihtimalle formaylan doğmuş kişi!
e buldunuz cevabı .
e bulduk cevabı .
yıllar sonra büyüyüp kardelen ayşe olacak kızdır.