bugün

ne mutlu türküm diyene sözünün birilerine sürekli batması,
okullarda istiklal marşı ve andımızın kaldırılmak istenmesi,
sürekli ülkenin kurucusu mustafa kemale küfür edilmesi,
birçok milli değerin acımasızca çiğnenmesi,
vatanın kutsallığını takmayan bir neslin yetişmesi,
milliyetçilik ile faşistliğin bir tutulması ve üstelik bunun kendini dindar zanneden insanlar tarafından yapılması,
taraf denilen kağıt parçasının toplumun önemli bir kesiminin hassasiyetlerine karşı yapmış olduğu yanlışlar sonucu oluşabilecek örgüt.

(bkz: vatan kutsaldır)
Ben hep bu milliyetçi ile faşisti bir tutuyorlar geyiği yapanların gerekçelerini merak etmişimdir durumu. yani soruyorsun söyle abi fark nedir diye; biz faşist değil, atatürk milliyetçisiyiz demeye başlıyor bu defa. yani kafanız güzel mal mal konuşmayın artık ya. ne mutlu türküm diyene sözünü karşı olmak teröristlik göstergesi olmuş ya, insanlara zorla ait olmadığı etnik kimliğe ait hissetirmeye çalışıp, şiddetle onları mutlu etmeye çalışmak devlet terörizmi değil zaten.

vatanın kutsallığı sizin klavyelerinize kadar düşmüş ya yazık o vatana hacılar. hadi facebookta atatürk sayfalarını beğeniyoruzzz.
kürt alkışçılığı kapsamında türkleri itin götüne sokmanın neticesinde hortlayacak örgüttür.

devir değişiyor ne de olsa.
yakında başka isimle de olsa özü buraya dayanan bir terör örgütü kurulacağı görüşündeyim. hedef kitlesinde büyük ihtimalle milliyetçi olduğunu söyleyip, milliyetçiliğe ihanet edercesine yaşanan gelişmeler karşısında başını kuma sokanlardan tutun da, gücün yalakalığını, akp yandaşlığını trollük derecesinde yapanlara, bebek öldüren teröristlere af çıkaranlardan tutun da, valisi olduğu, şehir halkına hakaret edenlere; satılmış medya patronlarından tutun da, misafir olduğu ülkede patronunu kafasına vurarak öldürenlere kadar geniş çeşitlilik olacak. tabi ülkenin tüm emniyet, istihbarat, özel tim, yandaş milis güçler, pkk'lılar, paralı askerler, cia, mossad karşısında olacak. ama üye bulmada, vatansever halka umut vaat etmede hiç bir sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum bu örgütün. son olarak da sadece düşünüyorum. şuanda.
(bkz: içimizdeki irlandalılar)