bugün

Ne dedin sen ha? Ne dedin sen or**pu ne dedin sen!?
müslüm gündüz-ali kalkancı-fadime şahin olaylarının patlak verdiği dönem.
Usain bolt'un dünya rekoru kırmasının ardından atv'de hüseyin bolt diye altyazı geçilmesidir.
"ne yaptı amcalar sana?"
Gittim seni "p*zevenklerin" elinden aldım.
Sevda Demirel feat Hande Ataizi "Ne dedin sen şaaaakkk"
Hande Ataizine tokat atilmasi.
Tijen karaş ın Darbe metnini okuması.
15 - 16 temmuzda yaşanan olaylar. canlı canlı darbe oluşunu ve bastırılışını izledik bundan daha unutulmazı olamaz heralde. *
Mehmetali erbilin adamin donunu indirme sahnesi.
Medyum memiş in keto yu tokatlaması.
kesinlikle tarihteki tek online darbe girişimidir. saniye saniye izledik. hatta ben bizzat her anını yaşadım. meclise atılan bombayı da, sarayın bombalanmasını da, mit'in ateş altına alınmasını da her detayıyla yaşadım.
En orjinallerinden biri sukrusaracoglu stadyumu yil 2011 sampiyon fenerbahce sevincleri atiliyor ve canli olarak veriliyor timsah yürüyüşü felan sonra bir ananons sampiyon bursaspor olmustur. Oanki aciyi gormek bile cok efsaneydi.
uğur dündar programında fuhuşu masaya yatırmaktadır. gizli kamera otoyol kenarında kötü kadınlarla pazarlık yapan heyecanlı adamları çekmektedir. kameraman ve muhabir koşarak aracındaki adamın yanına gider ve "hiç korkmuyor musunuz hastalık bulaşacağından" diye sorar. adam da pişkin pişkin "bize bişey olmaz kardeşim hamsi yiyoz biz" der.
sonra da işte hamsi fiyatları tavan *
savaş ay'ın şapkadan tavşan çıkarma numarası esnasında tavşanı öldürmesidir kanımca. show uğruna yapılanlar midemi bulandırıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=GJShBO7C0o8
güncel Önemli Başlıklar