bugün

gittikçe seviye konusunda dibe doğru yolculuğuna hiç sıkılmadan devam eden televizyon dünyamızın sayısı sayılamaz kadar çoğalmış anlarından bir seçmedir.

benim şuan aklıma ilk gelen, mehmet ali erbil'in üç kuruş para için ekrana maymun olmayı kabul etmiş zavallılardan birisini, pantolonunu indirerek, canlı yayında dal d..şak ortada bıraktığı andır.
nihat doğanın alkışlandığı andır.
rasim ozan kütahyalı'nın ekranda ilk göründüğü an olabilir.

en azından benim için.
güner ümit. bilen bilir, turnike zamanı.
adamı bi daha gören olmadı amk. kendini dantele vermiş deyyolar.
bülent ersoy'un pırtlatması ve sonraki yüz hali.
mehmet ali erbil'in ekranlarda olduğu her an. lanet olsun hayattan soğuyorum.
izdivaç programlarının başladığı andır.
kenan evrenin ulusa seslendiği andır.
katılıyorum rasim ozanı gördüğüm gündür. lanet olsun o güne
ajdarın nane naneyi playback yapıktan sonra ben bu ülkenin hiperstarıyım diye bağırmasıdır bence, rezillikten de öte bi boyut kazanmıştı hatta.
medyum memiş'in keto'yu yumrukladığı anı da unutmamak gerekir.

bir de sevda demirel 'in hande ataizi' ye patlattığı "ne dedin sen" tokatı vardı değil mi.
fatih portakal ın fenasi si bir numara. http://www.youtube.com/watch?v=y9u8-i1WC5E
çok yıllar önceydi, çok gençolanlar bilmez, bir zamanlar hugo diye bir yarışma vardı, onunda sunucusu tolga.

yarışma küçük çocuklara yönelik, telefondan bilgisayar oyunu oynatan bir şeydi, bir gün adamın birisi aramış ve tolga'ya doğrudan ana avrat giydirmiş ve telefonu kapatmıştı.
kenan evren'in darbeyi duyurmak için trt'den yaptığı proğramdır.
(bkz: başbakan nın ulusa seslenişi)
(bkz: uçan adam sabri)
güner ümit'in sıçıp-batırdığı andı.
mehmet ali erbilin şu adını hatırlayamadığım zavallı akli melekeleri yerinde olmayan adamcağızın donunu indirmesi.
canlı canlı izliyordum o anda, resmen gördüm herhaltı. fena.
seda sayan'ın bir programı vardı salak bir şey garip kostümler giymiş sumocu gibi adamlara güreş yaptırıyordu. neyse artık o. işte tam o güreşler sırasında ekrana dikkatli bakıldığında en önde bağdaş kurmuş oturan çocuk bendim. benim için gelmiş geçmiş en rezil an odur. görüntülerim internete sızar diye çok korkuyorum.
ilahiyat profesörü zekeriya beyaz'ı da unutmamak lazım.

hülya avşar'a yanağını ısırtmıştı mesela canlı yayında.

nerde lan harbi o şimdi, yok ortalarda.
mehmet ali erbil ve nicelerini izlerken halkın taktiri olmasaydı eğer şuan belki bu durumda olmazdık, cehaletin çok derinlere inilmesine gerek kalmadan kanıtlarından birisidir.
mehmet ali erbil isimli sunucunun canlı yayın sırasında resmen oyuncak ettiği vatandaşlardan birisinin donunu indirdiği andır.
hülya avşar'ın elin adamının kıçını avuçladığı andır mesela.
canerin kafasında bardak kırdığı an.hayır o görüntülerden sonra bardak arada 1 kafama gidiyor,zor tutuyorum kendimi.
mehmet ali erbil'in her şovu, her anı, birbirinden rezildir.