bugün

sayın yazarlar yine bir serzenişte bulunacağım affınıza sığınarak;

çok merak ediyorum acaba galatasaray'ın veya fenerbahçe'nin veya beşiktaş'ın farketmez hangi takım olduğu hangi beyin veya hangi zihniyetle yabancı takımı tutarsınız?

türk takımı yenilince neden sevinirsin?

yenince neden haset edersin?

amaç ne?

birisi bana sebebini açıklasın. basit bahanelerle bana şimdi onlar bizimle dalga geçti demeyin. bunun altında yatan temel sebebi açıklayın.

özelden bekliyorum.

saygılar sunuyorum azizim...
Fenerli olarak Beşiktaş'ı destekliyorum. Zaten başka türk takımı yok Avrupada.
şimdi sen kendi müzende olmayan , 2 tane babalar gibi avrupa takımından söke söke alınmış 2 tane avrupa kupasını tesadüf diye nitelersen , bir de üstüne sen aynı kupada 10 yıl sonra yarı final oynadın diye konvoylar yaparsan kusura bakma da bu taraftar senin avrupa'da başarılı olmanı istemez.

ha ben isterim beşiktaş da fenerbahçe de yensin galatasaray da yensin , 3 takımımız şampiyonlar ligi'ne katılma imkanı bulabilsin , avrupa arenasında 2.turlarda çeyrek finallerde birbirimizle eşleşelim , takımlarımızın eşleşme olasılığının olduğu tek kupa ziraat türkiye kupası olmasın ama oluyor , ne yazık ki avrupa'da başarısızız , her konuda olduğumuz gibi bu konuda da avrupa'dan gerideyiz , biz de her şeyden goygoy çıkarmayı seven bir millet olarak birbirimizin başarısızlıklarına gülüyoruz , başarılarına da 'ulan keşke başarısız olsalardı az daşşak geçerdik' diye üzülüyoruz , çok doğal yani.

ne zaman ki kaybetmeyi kader olarak kabullenmekten çıkarız , ne zaman ki başarılarımız artar o zaman bu işler düzelir , tabi bunun için önce kulüp başkanlarının düzelmesi lazım , balık baştan kokuyor sonuçta , nasıl ki bu yıl fb-gs derbisinde hem melo hem emre olmayınca sakin sakin bir maç oynandı ki fenerbahçe mutlak kazanmak zorunda olduğu derbiyi yenememesine rağmen tek bir olay çıkmadı , bu işler de böyle böyle düzelir , o aziz yıldırım ve onun zihniyetini temsil eden insanlar kulüplerin başında olduğu sürece taraftardan da bir düzelme beklemeyin arkadaşlar.