bugün

günümüzde oldukça türeyen kanıbozuklardır.
şöyledir ki;
bu insanlar kendilerinin türk olduklarını kabul etmezler, hiç bir ırktan değiliz derler.
bu insanlar bayrağa, marşa, ulu atalarına saygı duymazlar çünkü bunların insanları kandırmak için oluşturulan palavralar olduklarına inanırlar.
bu insanlar ulu geçmişleri hakkında birşey bilmedikleri gibi ''abi bizde barbarmışız bee''
şeklinde cins cins öterler.
bu insanlar işçilerin emekçilerin yanında olduklarını söylerler lakin işçileri küçük görüp aşağılarlar.

edit : aslında başlık türk olmaktan utanan kanı bozuk olıcaktı olmuyormuş. bunla idare edin artık.
o sadece insandır. türk değildir. türk olmak genetik bir soya bağlı olmayı gerektirir. soysuz bir insan elbette türk olamaz.
5.cumhurbaşkanı cevdet sunay'ın çok sevdiğim bir sözü vardır.''türk olmayan varsa gidebilir'' diye arkadaş sen türk olmaktan utanıyorsan bu ülkede yaşamaya hakkın yok sen garanti ya pkk'lı kürt kardeşlerinin yanına gideceksin,ya moskova'ya,yada bu tiplerin hiç çıkmadığı starbuck mc donald gibi firmaların sahibi olan emperyalist batıya gideceksin ki göreceksin neyin ne olduğunu.sonra gelirsin ilk fırsatında benim güzel memleketim diye.
olma lan sen zaten! cevabına layık utanmaz, arlanmaz,toptur.
türk değildir. kendini türk sanmış bundan utanmıştır. olsa olsa don kişotlardandır.
insanları sadece milliyetlerine göre değerlendiren insandır. Övünenlerin yaptığı gibi.
ingilizce sınıfında "dünya çapında tek dil olsa ve o dil de ingilizce falan olsa daha iyi olurdu" gibilerinden laf edince kafamı attırıp, yarım yamalak ingilizcemle hakaret etmeye çalıştığım insandır. hazır türkçe konuşabiliyorken; allah belanı versin.
türk değildir.
enteresan bir durumdur.eşşeklerle aran nasıl?
dürüst beyan. aslında ben bu ülkede mutlu kimse görmüyorum ama herkes niyeyse ölümüne savunuyor mutluluk vermeyen olguları. belki de o yüzden mutsuzuz. bizi mutlu edecek şeylerin peşine gitmeyip de din, siyaset, futbol üçgeninde takıldığımız için.
'Birde türk erkeğini denesen' denilecek durumdur.
Ziya Gökalp sözkonusu meseleye bu şekilde düşünenler için "... Soyca türk olsa da çiptir..." diyerek son vermiştir yıllar önce.