bugün

çok değil 10,15 sene sonra bu topraklarda söylenecek söz. maalesef ülke o yöne gitmekte.

edit: şahsıma gelen bazı taciz pm'lerinden anlaşıldığı üzere okuma yazma özürlü bazı homo neanderthalisler bunu benim düşündüğümü sanmışlar.kardeşim ülke bölününce 10-15 sene sonra millet bunu diyecek maalesef diyorum.okur yazarlığınızda mı yok?
kimse merak etmesin olunmayan bir şey için utanç duyulamaz.
AKP sayesinde her şey mümkün.

Nerde o eski mutlu günlerimiz.
Türk olmaktan utanıyorsa o zaten Türk değildir,kendini Türk sanan bir kanı bozuk,ecdad tanımazdır.!
bir geri zekalı söylemidir . ciddiye alınmamalı.
bir türkün ne durumda olursa olsun asla sarf etmeyeceği sözdür.
Irktan utanmak, bir ırkı üstün görmek, bir ırktan nefret etmek zaten gerizekalı işidir. Gerizekalıları kafanıza takmayınız efendim, ister 10 ister 100sene sonra olsun.
Defol git o zaman TURKiYE'den.
hiç kimse hiçbir yerde hiçbir zaman ırkı yüzünden utanmamalıdır. insanlar ırkları yüzünden değil ar damarı çatladığı için utanmalıdır.
akp sağ olsun . bölücüleri adam etti başımıza . bizde susup oturmakla mükellefiz.
türk olmaktan asla utanmıyorum büyük onur duyuyorum. sadece bu ülkedeki yaşam koşullarından 'türkiye' adının kirlenmesinden nefret ediyorum. içinde bulunulan kaotik ortam başımıza daha çok iş açacak gelecekte belli ki. allah ülkemizin sonunu hayretsin.
avrupadaki gurbetçi kürtlerin kendini türk olarak tanıtmasıyla otomatikmen bizde kıro maraba tipsiz oluyoruz.
birileri rahat evlerinde oturuyor, klavyeden ''utanıyommm yaa'' diye entry giriyor falan. bir avuç babardan oluşan avrupanın benim hakkımda ne düşündüğü sikimde değil. orta doğu'ya teröristliğin tillahını yapanların bana terörist demesi de sikimde değil.

beğenmiyorsan kendine milliyet seç, kimsenin umrunda değil senin türküm demen yada dememen. zamanında ailem türküm dediği için türlü işkencelerden geçmiş, ben şimdi sıcak evimde klavye başında milletimi inkar edemem.

istemeyen, utanan demez kardeşim hadi eyvallah.
iktidar ne kadar kötü olursa olsun asla söylenmemesi gereken laftir .
Türk demek , cesaretli demek özgürlüğüne düşkün demektir .
Türk demek mert demektir.
Türk olmak vatan için canını kanını gözünü kırpmadan veren sehitlerin , gazilerin ve ulu Önder Atatürk'ün soyundan olmak demektir.
Türk olduğum için gurur duyuyorum.
akp le türk olmak ne alaka sen geçmiştede türktün şimdide türksün bu millete yakışır davranışlarda bulun.