bugün

gerçeği kabul etmemin vakti geldi. sanırım peşkeş marşları var başkentleri amed dili kürtçe katalunya gibi olması gerekiyor. rtenin burayı artik Özerkleştirmesinin vakti geldi. artik onlarda istemiyor doğuda asker. haklilarda özerklik verilsin ve türkler asimile olsun yani olalım ne olacaksa olsun artik bakin zaten türklerin belirli bir bölgesi yok karadeniz mi dediniz akp iç anadolu mu akp ege ve akdenizde chp ve akp doğu ve güney doğu anadolu hdp ama ben artik biktim mucaleden eski türkler yok artik laiklik öyle bir şey ki artik aileler çocuklarını çok özel yetiştiriyor ve onlara zarar gelmesini istemiyor haklilarda aslında kürtler ise özgür ve cesur yani topluca geziyorlar korku saliyorlar karadenizde yok tabii de anadolu da böyle artik Türkiye cumhuriyeti son dönemlerine girdi sanırım özerklik gelecek.
kimler için çalıştığı belli yazar söylemi.
ya milliyetçi sömürüsü bunlar akp' de dini sömürüyordu halk artık yemiyor zamanla bu milli sömürü yapanları da yemeyecektir. türkiye' de bir uyanış var çünkü.
Ya neyi kabul ediyorsun siirt daha 50 yıl önce yüzde 60 ı Araptı. Şimdi Çok ürediler diye Kürdistan mı olacak hadi oradan. O zaman Almanya 200 yıl sonra Türkiye olsun.
Ulan siktir git gece gece sinirimi bozma benim. Senin gibiler için o kadar şehit verdik ha. Vay be.
diyen er kişinin türklükle alakası olmamalıdır.
kürdüstanı sen kabul ediyorsun da bakalım kürtler kabul ediyor mu?

mal mı lan bu kürtler türkiye den kopacak kendi kendilerini yönetecek.

bunlar hala "7000 kişilik aşiret ağası hdp ye geçti" diye seviniyorlar...

keşke kürtler de istesede kursalar. nasıl sa 10 yıl sonra orada bir seçim yaptırır türkiye ye bağlarız...

misal Atatürk'ün hatay mevzusu...
Adam kendi hür düşüncesini beyan etmiştir. Eleştiri ve yorum yapılabilir, düşünceye de kurşun sıkılmaz. Beğendim de.
Türk olarak kürdistanı silkeyim.
alaska da evet! bende destekliyorum.

(bkz: donun amk)
gidin marsta kurun amk beyinlileri bu başlığı açan kekoyuda alın.
Türkiye senin g.tün mü ki her önüne gelene kafana göre veriyorsun!

Sen kabul etsen de bizler Türkiyede yaşayan yaklaşık 70 Milyon, dünyada bulunan da yaklaşık 400 Milyon Türk olarak böyle bir şeyi kabul etmiyoruz!
Tom dövlet Guridip Borbar Törkler göldi, bizi alıp Zükmeye götürdi babo"

görsel