bugün

gerçek bir türk ün düşmemesi gereken durumdur.(türk ile fransız boks maçı yapsa ,fransızı tutuyorsanız,zaten bir şey demiyorum.)

edit: sözlük komple fransızmış şerefsizim:)
(bkz: desteklemek)

farklı yönlere çekilebilecek cümledir. eğer sırayla değilse yani pascal da sonra bana sıra geldi deyip bizi desteklemeyecekse olabilitesi yüksek durum. zira kim ister ki pascal tarafından desteklenmeyi?*
türk veya fransız olması mıdır yani olay, haklı olan desteklenir; olması gereken budur. birinin ırkı, kökeni, milleti önenmli olmadan sadece haklı olanın, doğrunun savunulması gerekir.
"nihat gibi türk olacağıma, pascal gibi fransız olurum daha iyi" diyen türktür.
demekki hepimizin içinde bir adolf hitler var.
(bkz: faşist detected)
kesinlikle yanlış bir şey değildir. fransız da olsa insan insandır.
ırkçılıgın son raddesi olan durumdur. burda ülke sevgisi değil insan sevgisi önemlidir.

edit:düz olmak.
nihat kürt olduğundan ve akp'li olduğundan doğru bir davranıştur pascal'ı desteklemek.
işte ırçılık böyle bir şeydir nihat doğan şov yapan salağın tekidir pascal nouma ise adeta bizden biridir. Kendisi yarım yamalak da olsa türkçe bilir kendisi adeta bir türktür.
survivor türkiye fransa oynanmadığına göre normal bir durumdur. her ne kadar nihat manyak adam güüldürüyor kalsın izleyelim vs desek de kantarın topuzunu kaçırmıştır(deyim böylemiydi hatırlamıyorum) ve pascal ı çıldırttırmıştır. 'ekmek arası kaşar diye yerim bunları' ne demek yahu,tamam yendin ,çekil köşene cool takıl, ama o ebru da az değil 'benim dostlarım var' cart curt kışkırtıyor nihat ı sivri cümleler kurmaya.
evet tam bir ırkçılık
ve ayrıca pascal o kadar türk duruyor ki nihat ın yanında anlatılmaz..
FRANSA da doğdu, bizden biri oldu helal olsun sana PASCAL NOUMA.
nihat türk ise ben başka bir şeyim diyerek pascal ı desteklemektir.
nihata kurban olsun kefere pascal.
(bkz: ırçı söylem sendromu)
nihat doğanın türk olmasından utanmak.işte tüm mesele bu.
götü başı ayrı oynayanı desteklemektense, adam olanı desteklemektir.
nuri ve mesutun ayırımını yapan türk zihniyetinin, bu ayırımı yapması şaşırtıcı değildir.
iki türke bile göt kapak giriyorlar, fransıza ne desinler dimi ama.
Faşistlik denilen şey tam olarak işte budur. Elinde olsa soykırım da yapar.
(bkz: arkadaşım türk demişsin ama o nihat doğan)
- ne türkü, kürdü kardeşim? nihat doğan'ım ben. soyumun tek örneği!
nihat doğan
müdahale etmesi gerekenler reyting uğruna birşey yapmayınca pascal eline sazı almıştır. ama biraz abartmış olacak ki güvenlik gerekçesiyle uzaklaştırılmıştır. nihat eski fitbolcu tomas ile bir konuşursa nasıl başının belada olduğunu daha iyi anlar.
ha destek meselesine gelince;
(bkz: pascal haklı beyler)
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının zeka seviyesi)
beyaz (!) bir adam yerine kara olanı desteklemektir. ırkçılığın önüne geçmek için, kardeşlik için iyidir.

(bkz: say no to racism)*
mantıklı buluyorum. Sonuç olarak; sezarın hakkı sezar'a, tanrının hakkı tanrıya. hayatta doğrular din, dil, ırk tanımaz. Doğru her zaman doğrudur.