bugün

Asagilik bir teklifdir. Kucuk beyni, kisilerin ne yaptigindan fazlasina basmayan kizimizin amaci hem sizi kenarda tutmak ister hemde ne yaptiginizi izlemek.
Destan yazmaya gerek yok yedege almak istiyordur. Kesin baskasi var.
Bu ne iğrenç başlık tiksiniyorum hepinizden embesiller. Evet duyarımı kastıktan sonra;

Canım sıkılınca meşaz falan atarım, sınav günü araba neyim lazım oluyo teklifidir.
işin garip tarafı bu teklifi kabul eden malların olması.

teklif bir garip, bunu kabul eden ayrı bir garip.
arkadaş kalıp her türlü numarayı arkadan çevirme olasılığını değerlendiren kız tipidir.
(#22235474 )
bu kız bir Türk kızı olmasa, zaten bu teklifte bulunmak zorunda kalmayacak olan kızdır.

Başlığımızdan, medeni bir ayrılık konuşmasının mevcudiyeti anlaşılmaktadır.
Arkadaş kalmak istemeyen bir erkeğin duygularının devam ediyor olması ve eski kız arkadaşıyla arkadaş kaldığı takdirde unutmakta zorluk çekeceği ihtimali dışında, sevgili olarak anlaşamamış bu çiftin arkadaş olarak anlaşamayacağı konusunda bir kaide bulunmamaktadır.

Kişilerin duygu yoğunlukları, kalp kırıklıkları, ilişkideki eşitliklerine göre arkadaş kalıp kalamayacakları değişecektir. Ancak arkadaş kalınmasının abes olduğu anlaşılan bu konuda, tartışılması gereken Türk erkeğinin bu konuya yaklaşım tarzı olmalıdır.
orospu çocukluğu ve orospuluk biraradadır.
bir çıtçıtlı body, şeffaf sütyen askısı değildir
sadece erkeği yine de çantada keklik olarak gören Kezbanları ortaya çıkartan söz.
sadece erkeği yine de çantada keklik olarak görmemizden kaynaklanıyor.
seviyoruz sizin bu acınası, terk edildiği için ağlamaklı hallerinizi.
ayrılan kendisiyse kırmamak için söylenmiş ufak bir yalandır. ayrılan erkek ise tekrar sevgili olmaya çalışıyodur. yani iki durumda da yalandır.
türk kızının türk erkeğini hala anlayamadığını gösteren durum.
ilişkinin ne kadar ileri derecede olup olmadığıyla ilgili bir durumdur. diyelimki tanıştın bir kaç kez dışarı çıktınız yediniz içtiniz ayrıldınız. arkadaş kalınır sıkıntı çıkmaz. birde şöylesi var. heryere gittiniz gezdiniz tozdunuz bırakabildiğiniz kadar anı bıraktınız heryere. beraber sigara içtiniz film seyrettiniz hediyeler,süprizler... gülüşmeler, koklaşmalar,kavgalar, ağlaşmalar. geceden sabahlara kadar sevişmeler. bunlardan sonra işte ya nefret ederek ayrılır yüzünü bile görmek istemezsin yada yarım kaldı diye için cı ede ede hayatına devam edersin. arkadaş falan kalamazsın. zor gelir, ağır gelir.
kızca verilen teselli ikramiyesidir. çok muhtaçtım senin arkadaşlığına sanki zilli.
samimiyetsizliğin kitabını baştan yazan tekliftir.
"ben başka bi erkek arayım ama sen yedekte bekle, belki sevişiriz bile " anlamını taşır.
gerçek gerizekalılıktır.
Zordur velhasıl, imkansızdır efenim.
iliski sirasinda tam bir turk iken, iliski sonrasi avrupai takilmaya calisan kizdir.
ulan dün gibi aklımda,

3 ay sevgiliden öte olduğum kıza teklifi yapayım, adını koyayım şu işin dedim.

gittim kıza 2 kelime bir şey söyledim.. "en başta güzelliğin beni etkiledi" tarzında.. * devamını getirmemi engelledi, "sus" dedi "ben çok üzülüyorum reddedince falan" (sanki böyle deyince kabul etmiş oldu amk) neyse ben nasıl afalladıysam yer değiştirmiş olduk resmen.

+:ben -:o

+yani arkadaş kalıyoruz yaşanmamış gibi davranıyoruz bu olay
-evet lütfen.

ne malmışım yahu.
sanki sevgiliyken rahat rahat öpüp koklatmış gibi, Birde ayrıldıktan sonra arkadaş kalalılim diyen türk kızı kafası.

amnk zaten beraberkende arkadaştan öteye gecmedikki.
sebebi gayet açıktır...

şundandır hacım çünkü; kızların ilişki sonrası yalnız kalırım boşuğa düşerim korkusu yokturda ondan. ayrılsak bile nasıl olsa bana sürekli teklif eden birileri olacaktır diye düşünür. bu yüzden de rahattır ama erkek için ayrılık sonrası pat diye yeni bir ilişki olmaz kimse gelip ona durup dururken çıkma teklif etmez. kızlar bunun verdiği güvence ile relax takılmaktadırlar. arkadaş kalırım bir süre o nasıl olsa peşimden koşmaya devam edecek ben de bu süre zarfında teklif edenler içinden kafam eserse birini kabul ederim. bu yüzen ayrılık sonrası arkadaş kalma ayakları ilk önce kızdan gelir. ama ilk öncede yeni sevgiliyi onlar bulur. üstelik sizinle arkdaşta kalabilirz dediği o yalan sürecinde boş kalmamış ve can sıkıntısıda yaşamamış olacaktır. ama bir görün yensini ve daha iyisini bulduğuna inansın pat diye alakayı keser bu insan canlsı kızlar, erkeklerin aksine onlar görüldüğünden çok çok daha bencildirler ve hep kendilerini düşünürler önce....
koçum sen kenarda bekle arkadaş olarak. eğer birini bulamazsam senle devam ederim demenin bir başka yolu.
Bana 'arkadaş kalalım' deyip acıyacağına, sövsün daha iyidir. Bir erkek, kötü ayrılmayı kendine açıklayabilir. Ama sokaktaki köpeğe acıdığı gibi bir merhamet küfürden beterdir. Bunu kızlar anlayamaz.