toplum tarafından kendisine sunulan değeri ve sevgiyi hak etmeyen, batılılaşma ve radikal olma çabasına girerek kendisini rezil kepaze eden işin özünde ne istediğini bile bilmeyen, her şeyi geçtim zeka seviyesi siri kadar bile olamayan türk kızının hakikatlerini bugün sizlerle üzülerek paylaşıyorum.

onlar adına gerçekten üzüntü duyuyorum.

kolektif bilinçaltına nasıl ve ne şekilde yerleştikleri bilinmiyor. onlar aslında adını taşıdıkları milletin ne kadar büyük ve kudretli olduğunun farkında değiller. kültür etkileşimi adı altında özendikleri ingiliz hatunlarının milletlerine, gelenek ve göreneklerine ne denli bağlı olduklarından haberleri yok. biscolata erkeği ile orgazm olan, spor araba görünce çıldıran, özgün halk ezgilerimiz varken death metal dinlemeyi tercih eden, rakı varken jack daniels içen ve tüm bu hadsizliklere rağmen türk erkeğini sonuna kadar eleştiren onları göt kaldırma aracı(forklift) olarak gören türk kızına hiçbir şekilde aşina değiliz.
türk kızının hakettiği, anlamsız olmayan değerdir. mesaj atması durumunda türk kızından iyisi yoktur. ama mesaj atmalı önce.
Kendini zeka açısından Einstein, ''milli duyguları'' taşımak adına Mehmet Akif, yakışıklılık açısından da Brad Pitt sanan Türk erkeğinin anlamayacağı değerdir. insan döner bir aynaya bakar da öyle konuşur ya. Futbol dışında sporun ''s''sinden anlamayan, futbol yorumlamayı dahi aslında beceremeyip taraftarlıkla holiganlığı birbirine karıştıran, hayatı sadece rakı, türkü, seks ve rus kızlarından ibaret sananların hadsizce davranması ne de hoş(!).
boyu boyuna huyu huyuna kavramından habersiz olarak, zenci bir kadını doyurabileceği veya 1.80 lik norveçlinin hakkından gelebileceği konusunda altyapısız bir özgüvenle konuşan erkek. damdaki kuşa göz dikme operasyonu sonucu eldeki kuşu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan erkekimsi önyargısı.
Babasının kim değil, hangi milletten bile olduğu bilinmeyen Uluslararası meslek icra eden kadının Çocuguna garip gelen olgu.
dünya gözüyle sırp kızı gördükten sonra gramı verilmeyecek olan değerdir.
yokluktandır. kadın nüfusu çok az.