bugün

Sırf biz türk erkeklerinin istedikleri gibi olmadıkları için yemedikleri hakaret kalmayan kardeşlerimdir.

Not: sevgilim fransız.
türüne has bir tip.
içlerinden adam çıkmaz.
görsel
incisözlük'te zamanında efsane bir türkkızı.swf görseli vardı.
%90 ego içerir.
daha ilk buluşmada sende beni iş yerinden alırsın diyen kızdır. dur be kızım ya. dur işte.
içgüdüsel olarak sürekli savunma halindedir, bu yüzden gergindir.

kukusunu kimseye yar etmemek için devamlı teyakkuzda gezer.

çünkü o'na göre herkes o'nu sikmek için planlar yapıyordur.
ibliss.
gerçekten son dönemlerde özellikle batı da yaşayan kızlar, sonunda kendilerini geliştirip, avrupa görgüsü görmeye başlayan kızlarımızdır.

kimse kusura bakmasın kendi etrafında ki kalitesiz, kezban diye kızları adlandıranlar kendi kalitesine baksın ki yanımda daha iyisi zaten olamazdı demeli bence. gerçekten özellikle batı için diyorum ve yobaz kesimi dahil etmiyorum. ilk fırsatta yurt dışına çıkıp bakış açılarını değiştiren, düşünüp haklarının farkına varabilen, kişisel gelişim ve bakımına çok daha dikkatli olan, kaliteli takılan kızlarımızın sayısı artmaktadır.
siklotimi alt tipine tam olarak uyan kızdır.
tipleri bağcılar egoları nişantaşı yemin ederim ya.
Sakallı
190 üzeri boy
Ona hem arkadaş hem sevgili hem kanka olabilecek
istediğini söyleyebilecek(kastım salak, mal vb. Kelimeler) ama erkek benzer bir şey demeyecek
Hem otoriter olacak hem anlayışlı
Her konuda bilgi sahibi olabilecek
Bulunduğu toplumda sözü geçecek
En pahalı restoranlara da götürebilecek, yeri gelince simit peynir de yiyecek
Adam cinsellik yaşamak istediğinde ya razı olmayacak ya da gönülsüzce ilişkiye girip adamın günlerini zehir edecek
Çok önemsenmek istenecek fakat kendisi erkeğe asla o değeri vermeyecek
Saçma salak tripler atabilecek
Erkek giyimine karışacak bunu içten içe sevecek

Gibi istekleri, arzuları olan yaratıktır.
Kimileri anasının fistanını giyip kaçarken...

görsel
Pınar başına geldi
Bir elinde güğümü;
Çattı yay kaşlarını
Görünce güldüğümü.

Bağlamıştı gönlümü
Saçlarının düğümü.
Bilmiyordum bu örgü
Acaba bir büğü mü?

Sordum: Nerdedir yerin?
Nedir senin değerin?
Yedi kıral vurulmuş,
Ne bu ceylan gözlerin?

Hangisine varırsın
Bu yedi ünlü erin?
Şöyle dedi bakarak
Göklere derin derin:

Kıralların taçları
Beni bağlar büğü mü?
Orduları açamaz
Gönlümdeki düğümü.

Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü…

(Hüseyin Nihal ATSIZ)

https://youtu.be/7IfEVSpeYGw
Erkeğim diye geçinen kırıklar anasının fistanını bacısının eteğini giyip kaçarken

görsel

Ttk.
Gereksiz ego olmasa hoştur, daha da değer görür. Zaten EGO'nun gereklisi de olmaz. Neyse kızlar, bulunmaz hint kumaşı tribine girmeyin kendinizi güldürmeyin.
Bir genelleme varsa o bir sonuçtur. Sürece odaklan hemşerim.
Kıskanır, sevgilisinin etrafında dişi sinek olsun istemez ama kendinin yanında sevgilisi hariç bir erkek olunca biraz hoşgörülü ol, ne var bunda der, çocukluk arkadaşım der, lise arkadaşım der, kardeşim gibi der, yani der de der.
cahildir, iki yüzlüdür.
zengin koca arar. erkeklerde aradığı en büyük özellik zenginliktir.
anlıyacağınız türk kızından bir cacık olmaz.
babasi turk erkegidir olm, ikiyuzlu bireyler coktur bizim toplumda, bu toplumun kizi da erkegi de yamuk yumuktur, + toplamak icin mericlik yapma lan demeyin, erkegi neyse kizi da odur, tecrube konusuyor.
Şu ele güzel elim diyebilen türdür. El diyorum çünkü bu şekli andıran organın adı el diye geçiyor. Bazılarının elleri leştir. iğrençtir. Tiksinçtir.

görsel
beynini kafasında değil, cinsel bölgelerinde zanneden kız modeli.
türk kızı asildir. asenadır.
Sevgili türk kızı
15 gün para biriktirdikten sonra lüks bir mekana gidip kahve içerken çektiğin fotoyu nete atınça zengin,kültürlü çok gezen kız olmuyorsun.