bugün

10 yaşından itibaren makyaj yapmaya başladığı için 30 yaşına gelmeden buruşur. en azından yeni nesil öyle*.
sofistike bir diyalektiğin pitoresk bütünlüklü evrenine karşı çıkabilecek kızlardır.
Yanlış. %60 ı uzun %80 i güzel dir. doğru bilgi verelim.
Türk Erkeğigin Türk kizini, turk kizinin turk erkegini elestirmesini hic anlamam çünkü ikiside ayni kisiden çıkıyor.sen ne kadar cirkinsen veya guzelsen o da o kadar guzel veya cirkin.elestirecekseniz bunu kişiye yapin genel olarak cinsiyete yaymayin.
Çünkü Türk kızını böyle yetiştirdi aileleri.
erkeklere güven konusunda sıkıntı yaşayanları da aralarında bulunduran kategorinin kişisi.
ayakta olduğunu görüp yer verirsiniz, oturmazlar.
garsonu çağırdıklarını ama ona seslerini duyuramadıklarını görür, garsonu siz çağırırsınız, teşekkür etmezler.
saat ya da adres sormak için yaklaştığınızda kaşlarını çatar ya da kaçmaya başlarlar.
çevredeki erkeklere bakıyor, aralarındaki kontrol delisi, delikanlı takılan, aniden patlayan, her dediği olsun isteyen, kıskanç, sevimsiz olanlarını görüyor, yaşadıkları ilişkilerde kadınları ne kadar yıpratıp erkeklere güvensiz hale getirdiklerini görebiliyor, bir nebze de olsa bu hareketlerine anlam veriyorum.
ama birileri çıkıp onlara tüm erkeklerin kontrol delisi, kibirli, dediğim dedik insanlar olmadığını söylemeli. bazı erkekler sadece iyi niyetli ve kibardır, her erkek onlara rol yaparak yakınlaşmaya ve asılmaya çalışmıyor. bunu da kabul etmek gerekir.
hakkında 11100 enry girilmiş kızdır. bi de beğenmiyonuz amk.
Annedir, kız kardeştir, evlattır..
Yani türk erkeklerinin her şeyidir.
Genelde soysuzlar kendilerine laf atar mesela. Bense türk erkeğiyim. Kanım türk akar, sevdiğim, eşim dediğim de türk olur.
Adı üstünde "eş"tir. Senle aynıdır, denktir, eştir..
Türk birinin "eş"i nasıl rus olsun nasıl arap olsun...
türkiye sınırlarında doğup büyümüş kızdır. insandır. normaldir.
Üstünde komik karşılaştırmalar yapılan kız.
Biriyle konuşsa orospu,
Erkeklere gülse yollu,
Kitap okusa gösteriş yapan kezban,
Açık giyinse kaşar,
Sonra türk kızları vs rus kızları diyorlar. Ne diyorlar ? Ruslar erkeklerle rahatça konuşuyor, erkeklere güleryüzlü, kültürlü... bunları türk kızı yapsa kaşar, yollu, kezban olacak.
Önce erkekler olarak bizim kendimize dönüp de sormamız lazım, biz kadınlara değer veriyor muyuz ? Çünkü ruslar veriyor. Sen ise 15'ine basmadan kızını evlendiriyorsun. Üniversiteye gidene potansiyel verici gözüyle bakıyorsun.

Arkadaş, analarınız görse yüzünüze tükürürdü.
günümüz kızları için konuşmak gerekirse aşırı eziktirler. ulan hayret ediyor doğrusu insan.
git gide bozulmakta olan bir ırktır.henüz bozulmamış olanlar için barınaklar tahsil edilmelidir.
kendini namuslu gösteren aynı zamanda da her istediğini elde etme çabasında uğraşan elde edemeyince de ona buna laf atan bazı kızlar ama aksine kendi çerçevesinde hayatını sürdüren erkek peşinde koşmayanlar da var.
Bu kızlarla mutlu olmak istiyorsanız bunlara kötü davranın karışın laf atın dalga geçin yerin dibine sokun gerekirse bi kaç tokat atın bunlar gerçekten bundan anlıyor erkeğin hakimiyeti altına girmek istiyorlar. Kendi benlikleri kendi hayatları yok bunların. Ben bu kadar kişilik yoksunu bu kadar ezik bir kız topluluğu ömrü hayatım boyunca görmedim.
Off 11111. Entrysi başlığın. Taşdırlar.
yeryüzündeki en kaprisli kız topluluğudur bunlar.
türk kızı hoo türk kızı heey amın altından memen yok heeey.
son 5 gunde ankara'dan girip aydin izmir ayvalik bandirma karacabey turu attim. her gittigim yerde ne guzel kizlar var ya dedim. yeni nesilin icinde gercekten egitim hayatini boslayip baska seylerle ilgilenen bos kizlar var ama buyuk bi kismi da dolu dolu geliyor. yani birakin bu kezban laflarini.
hayır bütün Türk kızları çirkinmiş gibi neden kendi türünüzü kötülüyorsunuz?
anal, oral takılmış kevaşe türk kezbanıdır.

sözde tertemizdir çünkü hiç vajinasına sokturmamıştır.

fakat onun bir espirisi kalmadı, yapanıda diktirip yine 3 damla kanı akıttırabiliyor.

fazla teknoloji insan hayatını bok eder. bizede olan bu.

o eskiden olan, bilgisayarsız, elektriksiz, telefonsuz yaşamı istiyorum lan.

güvercinle haberleşmek istiyorum amk.
özünde çok iyidir.
verse nefessiz gidecek yazarların/insanların fazlaca eleştirdiği kızdır.
verse umurlarında olmayacak yazarların eleştirdiği kızdır.
annelerimiz bacılarımız teyzelerimiz yengelerimizdir.
(bkz: türk oglu türk)
teyzelerimizdir.