bugün

durmadan, normalmiş gibi davranmaya çalışırlar...
izmirli olanları ayrı bir güzel ve cana yakındır. Trakyalıları izmirliler kadar güzel olmasa da çok neşelilerdir. karadenizli kızlarla anlaşıp koklaşmak sadece karadeniz erkekleri için mümkündür zira onlar sadece birbirlerinin dillerinden anlayabilir, tabii gen havuzu çeşitliliğinin daralıp hastalıklı bir nesil gelmesi tehlikesi varsa da zaten şu ankilerin de pek sağlıklı olduğu söylenemez.
yıllarca, tek bildiği * aşağılamak olan türk erkeğine, katlanan kadındır.

hiç bi zaman yaptıkları yeterli gelmez, afedersiniz kıçını yırtsa yaranmak için, yine de senin gözün niye kahverengi diye eleştirilir. dünya üzerindeki en hanzo yaratik olan türk erkeğini sevmek gibi büyük hatalar yapar. o hanzolar da tutup sözlüklerde hakkında apır sapır yorum yapar.
kahverengi gözleri, türk erkeklerinin anlamsız ve sınırları zorlayan eleştirilerine örnek olması maksadıyla dile getirilmiş kızdır.
esnerken ağızlarını hipopotam gibi açarlar...
Ayaklı makyaj tüketim merkezleridirler. Göz kapaklarını maviye boyarlar, alınlarına sim sürerler, yanaklarını batırmaları gereken pudraya yanlışlıkla burunlarını sokarlar. Muhabbetleri çekilmezdir. Daha önce de bahsettiğim gibi (bkz: türk kızları nın çok güzel olması/#5202890) çok masraflıdırlar. Keşke bir omuzda mermi kovanı, bir omuzda havan topu, belleri fişeklerle sarılıyken sırtlarında sınaypır, kucaklarında bebelerle ayak altında dolaşmasalardı da soyları tükenseydi denilendirler.

Ayrıca savaşan kahraman Türk kadını bayat bir efsanedir, dedikodu yapıp zengin Yunanlı ayartmaktan vakitleri kaldıysa bilemem artık.

ilk eksileme üzerine: devamını bekliyoruz. Sanki konur sokaktakiler ermeni kızları.
tehlikeleri hesaplamak için çook uzun süre durup düşünmeleri gerekir...
gevezelik etmeye başlayınca bütün dünya kendilerine kulak kesilir sanırlar...
kaçık olanlarında büyüklük kompleksi vardır...
tek kelimeyle kaprisli kızlardır, bunun kendilerine göre sebepleri olabilir ancak bu sebeplerin bir tümevarım şekline dönüşmesi nedeniyle kızlar ulaşılamaz edasına bürünmektedirler.
günleri gevezelikle gelir geçer ve zamanın yüzeyinde ufak bir iz bile bırakmazlar...
batılı kızların yanında, bariyerin yükselmesini üzüntüyle izlerler...
içerik bulunamadı.
bahtsızdır garibim. *
"vermesi"" için peşinden koşulan, "veren"iyle evlenilmeyen, netice olarak evlenilenilenden de jenna jameson performansı beklenen kızdır. üzülüyorum onun için.

kimi erkeğin "eğlenmek benim de hakkım" diyerek yanından ayrılıp, başlarını koyacak bir omuz aradıklarında hilal cebecivari bir söylem olacak ama ipe ipe kapısına gittikleri kızdır. ya da "kimse bana hesap soramaz" dedikten sonra, bu hakkı kendilerinde görüp hesap sormaya gittikleri kız...

genellikle temiz ve bakımlıdır. kapris yaptığı olur ama bu kendisini windsor düşesi sanmasından değil, xx kromozomu taşımasındandır. ya da adet dönemine denk geldiniz. geçmiş olsun.

duygusaldır. ve yine genellikle düşüncelidir, daha da genellikle sadıktır. yalnız affedebilmek gibi -bence- kötü bir huyu var. ama o kadar kusur kadı kızında da olur.

ablamız, sevgilimiz, yakın dostumuzdur. hatta inanır mısınız, bir aralar annelerimiz bile bu kategoridelermiş ya. şok oldum duyunca.
hemcinsi arkadaşlarıyla duygusal bir şekilde elele tutuşmaktan hoşlanırlar, psikiyatristler bu ruh halinin manik-depresif hastalarda sık görüldüğünü belirtirler...
analarımızın gençlik halidir.
çoğul ekini atmış bireyselleşmiş kızdır. ben mi yanlış hatırlıyorum türk kızları değil miydi bu başlık?
on numaradır.
tedirginleşmeden girişken olamaz... *
daha mantıklı ve diğerleriyle oldukça normal ilişkiler kurabilenleri, çok yalnızlık hisseder...
bağırmaya başlayınca sesi vapur düdüğü gibi çıkar... *
hiçbiri demolay'a * yâr olmamış kızlardır. *
hayatının bir dönemini budist olarak geçirip öküzün birine taptıktan sonra doğru yolu bulandır türk kızı.
genelleme yapılamayacak kadar çok farklı tipleri olan, batı ve doğu kültürü arasında gidip gelen kızlardır.