bugün

yemek de yapar atar da.
(bkz: kezban)
her şeyden önce insandır. iyi huyu kötü huyu vardır her insanın olduğu gibi. çoğu, erkek arkadaşlarının bazı hal ve hareketlerinden rahatsız olduğunu bilmez normaldir der yapar. öyle görmüş öyle öğrenmiş. bir insan evladı da karşısına geçip şu şu hareketlerin çok itici yapma demez ama çıkarlar her gün buraya türk kızı şöyle türk kızı böyle yerden yere vururlar. bir taneniz de yüzüne karşı çok güzelsin mükemmelsin yerine çıkın da yapma şöyle rahatsız edici deyin de ondan sonra bakalım sonuç ne oluyor, nasıl oluyor. ha olmadı mı gel gene yaz söylüyoruz laftan da anlamıyorlar de ama git bir kez söyle.
türk erkekleri tarafından beğenilmez peşinden koşulur, yüz alınamadığında kezban diye hakarete uğrar türk kızı. rahat olsa kaşar damgası yer, diğer türli kezban damgası yer. ne yapsa suçtur.
twitter facebook gibi sosyal ortamlarda geçen gün bir kezban olan türüne denk geldiğim kızdır.

Ron Artest'in vakti zamanında formsuz olduğunuz söyleniyor lafına söylediği karın kaslarımı göstersem şuan eşinden boşanırsın demecini (nerden baksan 1.5 seneden fazla oluyor bu demeç) sanki yeni duymuş gibi twitter'da paylaşıp;

doğru söze ne denir ki ehehe şeklinde paylaşan kezbandır.Sorsan Ron Artest kim nerde oynuyor pozisyonu ne falan diye Samsunspor'da sağ açık oynuyor veya Medusa Darbesi'nde yardımcı erkek oyuncuydu falan der.

Ama iş karın kasları,kocandan boşanırsın oww yeaahh algılarına kaydığı için gerisi önemsiz.
kıymeti bilinmeyen:
görsel

problem faggets?
yüzdeye vurduğumuzda kezban oranı çok fazladır. Ama gelin görün ki güzeldir kızlarımız, her görünümünde kızımız vardır.*
görsel
türk erkeklerinin gelecekteki kızlarıdır.
ailesi tarafından; şu ayıp bu günah diye yetiştirilen, giydiğine söylediğine karışılan, her daim hizmet beklenen çocuk.
eşi tarafından; aşağılanan, aldatılan ve hizmet beklenen kadın.
toplum tarafından; alt sınıf olan ve yine hizmet beklenen insan.

ve hiçbir şekilde kaçışı olmayan kişi. güvencesi yok, hakkı yok...
kadın şöyle olur kadın böyle olur dendikten sonra; kadın olarak görülmez bile. çünkü rus kadınları öyle değildir. italyan kadınları da öyle. e be kardeşim hani, hani kadın böyle olurdu?

şimdilerde yeni moda bu topraklarda yaşayan kadınları kezban olarak aşağılamak. oysa ki bilen bilir bu topraklardaki kadınlar ünziledir.
evlenmeyi düşündükleri insana sordukları sorular. evin var mı? araban var mı? banka da ne kadar nakdin var şeklindedir genellikle.

tabi bu 25 inden sonra falan tanışıyorlarsa geçerli. öncesinde tanışıp yıllarca beraberliğin üstüne evleneceklerse durum ayrı.

işte bunlar bu gibi qualifikasyonlar beklerler erkeklerden sonra da evlendikten sonra sen de çalışıyorsun ben de sen niye ev işlerine yardım etmiyorsun ki diye zırlamaya başlarlar. o zaman arabam var deyip susturup oturtmak lazım bunların alayını.
Fotoğraf çekilirken gerizekalı gibi pozlar vermese aslında iyi kız.
macar türk'ü

görsel
Sevdiğim birisi var anlıyorsun mu? O yüzden saçma sapan mesajlar atmayı kes. Hayatımdaki özel kişiler kendilerini biliyorlar. Kendini nimetten sanıpta yavşak yavşak konuşma. Az insan, çok huzur derler ya. Aynen öyle işte. Fazla arkadaşım yok. En fazla 50 kişi ekli olacak. Çok önemli bir durum varsa diğer hesabımdan ulaş. Buna ekleme yapma. Önemsiz kişiye gerek görmüyorum. Konuştuklarım bana yetiyor. Kendime gelince; çok gülen birisiyim. Ha birde aşırı kıskancım ona göre. Bir insanı kırdığımda gönlünü almasını bilirim. Ne olursa olsun kardeşlerimi satmam. Sürekli tribe girerim ortada neden yokken. Küçük şeyleri büyütürüm. Çok utangaç biriyim. Karşımdaki kişi kim olursa olsun direk lafa giremem. Online olmadığı bir zaman kafam eser yazarım. Müziksiz hayat düşünemem. Genellikle yabancı müzikler dinlerim ama bazen ruh halime göre değişir. Geceleri uyumam. Sabah 7'de yatar 14 - 15 gibi kalkarım. Çoğunlukla açığım. Ekliysen her daim ulaşabilirsin. Kardeşlerime yamuk yapan her zaman karşısında beni bulur. Affetmeyide severim. iyi niyetliyim ama çokta gıcığım. Sevilirim ama nefret edenlerde olur * inanın umurumda değilsiniiiiiiz. Öptüm Janlarım

bu da böyle bir mesajla kendini tanıtan bir kızımız.
(bkz: kezban the last tripbender)
darwin seni görseydi evrim teorisini kanıtlardı.
moral bozar.
bu kıza
''ıspanak sevmiyorum ama sen yaparsan yerim '' derseniz size ıspanak yapar yoğurt yapar.
gece dışarı çıkamayan kızdır. bunu dile getirmesi bile iffetsizlikle suçlanır. 12 de külkedisine dönenleri çok olmuştur. *
türk ırkından kabul edilmiş dişi birey.

(bkz: ne sandın yaprağım)
emeklerinin karşılıklarını göremeyen armut piş ağzıma düşzedeler. aslında yazık bir erkeği yontuyor yontuyor tam adam ediyor, bir şeye benzetiyor. birden her şey bitiyor. başkası direk hazıra konup sefasını sürüyor.
türk kızlarına bugüne kadar tarafından mümkün mertebe laf söylenmemiştir lakin;

bu fotoğraflardan sonra kezbanlık vb ithamlara tamamen katılmaktayım.

allah aşkına kızlar bu nedir yahu? tamam bizde kötüyüz ama çok kötü bu kızlar amk. bak ne dediğimi bilemiyorum.

buyrun link ----> http://www.milliyet.com.t...izlarinin-yeni-tutkusu/14
ne kadar kendinden bir şey verirsen karşılığında o kadar kaybettiğin kızdır.

her fırsatta bütün yemekleri ben mi yapacağım ya, olmaz öyle diyenleri bolcadır. ama bu kızlar en az 50 milyara mal olacak düğün masrafını karşı tarafa yıkmaktan gocunmazlar. çünkü her şeyin en iyisine layıktır onlar.
güzelleri de vardır ama dikkat etmeniz gereken şey bıyıkları da olabilir.
Dünyanın en zor kızları grubunda birinci sıradadırlar.