bugün

türk erkeklerinin kendileri ne mene bir şey görünme çabasından mütevellit sürekli b.k atılan kızlardır... destan dökene kadar kendin için bir adam atmayanların sık kullandığı mekândır...

yok mudur eleştirilecek tarafları? bunu kastedmiyoruz...

peki sürekli eleştirenler bardağa dolu tarafından bakmayı deneseler?

akabinde perde; türk erkeği diyelim o vakit... *
hızlıca birşey sorarsanız, zihni durmuş gibi bakar size bir süre...
içsel sıkıntı ve streslerini sözel olarak dile getirmekte güçlük çekerler, kelime hazneleri zayıftır, ağlamayı ya da bağırmayı tercih ederler...
aşık olunası kızdır. çeşit çeşittir. mavi, yeşil, ela, kara gözlü de vardır, sarışın, esmer, kumral da, zayıf, etine dolgunu da...
rengarenktir. heveslik değil ömürlüktür her biri. geçmişimizin mimarı, geleceğin analarıdır...
türk erkeğinin yetinmesi gereken kızdır. yoksa kim istemez fıstık gibi amerikan, ispanyol kızlarını.
sadece isteklerini dile getirirken emir cümleciklerinin sonuna lütfen kelimesi eklerler...
güzelim ülkemizin en vurdum duymaz, vicdansız ve ZALIM canlılarıdır. 2. evre büyüyünce türk kadını olurlar vicdansızlıkları daha da gelişir. sonra olarak 3. evre olarakta ölürler fakat ruhları ölmez ve türk erkeğinin belasını sikmeye devam ederler.
Kendini güzel zanneden, havalı kızlar
giyiminde üstüne yakışanı değil, moda olanı tercih eder.
rahmetli maldanadam'ın baş düşmanı...
(bkz: The entry is horny detected)
(bkz: forbidden to write)
türk erkeğini ardından koşturan dişi insan.
aşırı karışık bir ırk olduğumuzdan standart bir özelliğinin olmadığını düşündüğüm kızlardır.
zeki çevik ve ahlaklıdır.
ama zeki çevik ve ahlaklı olmayanlar onları çekemezler.
bu vakte kadar hep arkasında durduğum, lan bu bizim türk erkekleri de amma abartıyor dememe sebep olmuş topluluktur. ama kısa süre önce lan bu bizimkiler haklı bir yerde dedim kendi kendime. sevgilim uzakta olduğundan zırt pırt görüşemiyorduk, bu sene gelince durum değişti tabii. uzun bir süredir de birlikteyiz yani ondan önce sevgilim olan kız hakkında bu tür yorum yapacak kadar büyük değildim. net konuşuyorum abi,* ben bu kadar nazlı, trip yapan başka bir ırk olduğunu sanmıyorum, vazgeçtim eminim lan eminim.

yine bu triplerinden bıkmış şekilde eve gidiyorum, metroylan. 3 çift gördüm tam 3. işim yok, uykusuzum yanımda değil, başladım üçünü 8 durak boyunca izlemeye. lan biri de mi mutlu olmaz bu kızlardan ya. 3 çiftin 3 erkeği de aşkım noldu, niye böyle yapıyorsun, bilmeden bir şey mi yaptım demekten öldüler resmen, biri ağlar, biri 1 koltuk yanda oturur, biri sıçar. o an dedim ki beyler ben sizi anlıyorum. 15-20 dakika evvel aynı şeyleri ben de yaşadım beyler, adamlar haklı peder dedim kendi kendime. bu andan itibaren de bu başlığı sol tarafa geri alıyorum amk.
düşük sosyo-ekonomik düzeylerinden nedense utanırlar...
çevre ile ilişkilerinde yüzeyseldirler...
maddi imkanlarını plansızca kullanırlar...
hayatla ilgili gerçekçi tasarıları felan yoktur...
suçtan vicdan azabı çekmeyip, cezadan yarar görmezler...
nasıl bir insan olduğuna ilişkin sorulara ya anlamlı yanıtlar veremezler ya da birbiriyle tutarsız tanımlamalar yaparlar...
yalnızlığa tahammül edemezler, zorlayıcı bir tarzda sosyal olma ihtiyacı hissederler...
uç noktalara varan mesnetsiz yargılarıyla dramatik davranışlar sergiler, komik duruma düşerler...
ilişkilerinde sıcak ve empatik olamazlarrrrrrr.
birdenbire dindar bir yaşam sürmeye karar verebilir...