bugün

kızsa butun sacmasalak durumları turk erkegıne , erkekse bu durumları turk kızına baglamasıdır.
(bkz: türk kızı kafası yasamak)
(bkz: turk erkeklerinin abazan olması)
sevgili ergen kardeslerim bunlar sızın sucunuz degıl.bizım toplumumuz sızı bu hale getirdi. kadınlar ve erkekler gerek yaratılıs tarzı gerek fiziksel durusları bırbırıne kenetlenme bırlesme icin tasarlanmıs kusursuz yaratıklardır. aradakı bu dusmanlık nedendir pekı yada cekememezlık. olay aslında basıt. bırbırını delı gıbı isteyen 2 kutup var. bu bırlesme kavusma vahdet i vucut sevıyesine gelemeyen nesıl sapıtıp bırbırlerıne saldırarak sızı ıstemıyoruz havası yaratmaktadırlar. cunku aksı bı hareket yapılsa da ıstenenler gerceklesmeyecektir. kısı kendını bu tarz bır tavır ıcerisine burunduruyor kı psıkolojık ve sosyolojık olarak kendısını rahatlatmak ıstemektedir. cınsel durtuler ve toplum baskını asamayan butun toplumlarda gorulen ergenlıklerdır.
surıyede arabıstan dakı sozluklerde acılan ergen baslıkları
(bkz: arap kızı kafası yasamak)
(bkz: arap erkeklerının abazan olması)

saglıklı bıreylerın yetismesi icin ( her ne kadar kısıden kısıye degısse de bu yas) 15 18 yas aralıgında duzenlı bır sex hayatına baslamıs olması gerekır. toplulumuzda ıse duzenlı bır sex hayatı sahıbı (evlı olanlar dahıl degıldır) yuzde 10 sularında seyretmektedir.
Basıt bır ornekle olayı anlatmak gerekirse. rusyadan turkıye ye gelen bir elemanla tanıstım. aynı yurtta kalıyorduk o zamanlar ara ara muhabbet ederdik. geldi bırgun ha bu usak yanıma ben haftaya gıdıyorum rusya ya dedı. nıye dıye sorunca. abı ben burada ders calısamıyorum benım rusya da duzenlı bır sex hayatım vardı burada ıse hala hıc bırsey yok cınsel olarak kendımı doyuramıyor dolayısıyla kendımı ısıme veremıyorum dedi.kı basıt bır deney yapıp o elemanı 4 yıl bıraksaydık turkıyede o da sızın tepkılerınızı verecekti muhtemelen. herneyse deneyler bızım ısımız degıl sozluk.
güncel Önemli Başlıklar