bugün

su götürmez gerçeklik...

burada vurgulunmak istenen izmir kızlarının türk olmadığı değil, türkiye coğrafyası üzerinde olmalarına rağmen neden olduğu anlaşılamayan bir şekilde, apayrı bir güzellik formu olarak kesin çizgilerle standart türk kızı modelinden ayrışmış olmalarıdır.
örneğin; kabaca bir istatistikle; türk kızlarının 10' da 1' i güzel çıkarken, izmir kızları' nın 10' da 7'si güzel çıkmaktadır.

ayrıca türk kızlarından güzel çıksa bile bu asla izmir kızı' nın güzelliğine benzemez. izmir kızı' nın daha çok avrupai bir güzelliği vardır.

bu tespit için gerekli kanıya;
istanbul' daki azımsanamayacak oranda izmirli nüfusu gözlemlenerek ve bir takım tanışma platformlarında, oha ne güzel kız! lan tepkisi verilen kızların alayının izmirli çıkması, üniversite yıllarında okulda var olan izmirli kız popülasyonunun, okulun güzellik ortalamasını ciddi oranda yukarı çekmesi gözlemlenmek suretiyle varılmıştır.

evet efendim.
bizim; bakımsız, tarzan tipi kamillerimizin, sözlükte de bolca görüldüğü üzere, izmir kızı kompleksinin en büyük nedeni de işte bu durumdur. bu kızlar bu bakımsız kamillere asla pas vermez.
bir diğer nedeni; izmir' deki özgürlük olanaklarına; ne birey ne de yaşadıkları topluma bağlamında asla ulaşamayacaklarının bilincinde olmalarıdır.
izmir'i türkiye'den saymayan yazar beyanatı. haha güldüm lan.

izmir kızı, türk kızının alt kümesidir dostum.
kahkaha attıran başlık.
izmir fransızların mı müdür? sorusunu akla getirir.

hakket gavur ettiler güzelim şehri!
Alay konusuna dönüştürülebilecek bir önermedir.

- kanka 'türk kızı tofaşsa izmir kızı lamborghinidir' diyorlar.
+ Ee bineym ben ona bea.
olsa olsa eski tospa olur.
nedenmi?
motoru arkada.
(bkz: ayagimizi yerden kessin yeter)
vergi yükü farklıdır.
izmir kızlarının farklı bir ırktan geldiğini düşünen yazar zırvasıdır.
isviçreli bilim adamları uçan arabayı bulmak için hala uğraşıyorlar. (bkz: samsun kızları)
başlığı açan arkadaşın kızlara binmek istediğini gösteren tespit.
türk kızı ile izmir kızını ayırmaya çalışan ibibiğin saçmalığıdır. izmir kızı da türk kızıdır.