bugün

samsun216 gibidirler.bi kere içen ya bağlanır ya da onu bi daha denemez.
"e" harfi ile problemi olan kızlardır. uzattıkca uzatırlar bu harfin sesini. anlamadım gitti. fantazi olsun diye 50-60 arasında sayması söylenir.

- eeeeelli, eeeeeeellli bir, eeeelli iki ...

bir de güzeldirler bunlar. geniş omuzludur, kodu mu oturtan cinsleri vardir. kararsızladır. * *
(bkz: witch) (bkz: freedean)
güzellerdir. *
iki ayaklıdırlar.
uzak durulasılar...
guzeldir, bakimlidir, manyakdir, ikilemler uclemler beslemler yasayan uzak durulasi dişicanlar.
her yaz samsun'a gidip bi kere hatirlarini sormadan edemedigim memleketimin kizlaridirlar.
tanışmaya kalktığınızda aniden deminki kızdan eser kalmayan burnu bi karış havada kız tipi.
samsunlu olarak kan çeken kızlardır.

Arkadaş hatırlıyorum da hani okulda adı bilinmedik kızlar olur ya, dünyalar güzeli bir türlü de tanışılmaz işte benim yıldız teknik üniversitesinde Dikkatimi çeken adı bilinmeyen kızların yüzde 43.2si Samsunlu çıkıyordu. (samsun küçük yer neden tanımıyorsun derseniz 3 kere össye girdim dönem farkı var)

Kan çekmesinden başka bir açıklama getireceksek eğer Demek ki türkiye'nin en güzel kızlarıdırlar. Çünkü başka bir açıklaması yok.

huylarına gelince, eş olarak iyi sevgili olarak kötüdürler. eş olana kadar maymun ederler eş olduktan sonra çocukları çok sevdiklerinden iyi anne iyi hanım olurlar.
Namus yoksunu olduklarını söyleyenler Ulan sanki toplumun genelinde bir ahlak yükselmesi var da samsunlu kızlar bir bozuk dedirtirler. Has karadenizli olanları esaslı namusludur ayrıca.
diğer şehirdeki güzel kızlardan farkları olmayan kızlardır. her şehirde yaşayan güzel kızlar vardır. bana göre de antepli kızlar daha güzel samsunlu kızlardan, (antepli kızlar yemek yapma konusunda çok iyidir) bu yüzden böyle konularda genelleme yapmak doğru olmaz.
2 yıldır sevgilim olan kızın dahil olduğu genelleme. Anlatılmaz yaşanırlar...
memleketimin kızlardır. çerkez kökenli ve göçmen çoktur dolayısıyla çok güzel kızları vardır.
coğu renkli gözlü,beyaz tenlidir.sadıklardır sevdiklerine,izmir'e kafa tutar mı bilemem?
harbi kızlardır.
iki ayaklı Samsunda yaşayan tipik memleket kızlarıdır.
güzellik bakımından izmir, istanbul kızlarına tabiri caizse beş çekerler.

mamafih huy bakımından adamı suya götürüp susuz getirme kabiliyetine sahiptirler.
memleketimin kızlarıdır. güzel olmaları, inatçı ve adamı delirten özelliklere sahip olmasını değiştirmiyor maalesef.
evvela karadeniz insanı olmalarından mütevellit, aynen karadeniz gibi hırçındırlar, sağları solları belli olmaz. tiki olanları çiftlik caddesi ve gazi caddesi - yazları atakum- 'nde konuşlanmış, varoşları sevgi gölü etrafında takılmaktadır.

genelleme yapmak gerekirse çoğunluğu güzeldir ve özellikle giyimlerine çok dikkat ederler.
çiftlik caddesinindeki kızların açıklık oranı , istiklal dekilerin 2 katıdır. * * *
yakın zamanda tanıma gibi bir hataya düştüğüm kızdır.tek eşlilikten yanayım,erkeğime sonuna kadar bağlı kalırım,seviyorum seni bırakmam diyen,mamuslu ayaklarına yatan kızın içyüzünü gördüğümde çoktan iş işten geçmişti..meğer bizim çarşamba güzeli saman altından başkalarınada mavi boncuk dağıtıyor,çevresinde hep bir flört modunda takılıyormuş..siz siz olun özellikle çarşamba kızlarını iyice araştırıp tanımadan duygusal bir yakınlaşmaya girmeyin...
göster ama elletme felsefesini sahiplenmiş kızlar.
bütün genellemeler gibi bunun da kötü olması bir yana gösteripte elletenleri de hayli fazla olduğundan şirin ilimiz samsun un sürekli haber sitelerinde tuhaf tuhaf olaylar ve davalarla yer almasına sebep olan kızlardır.
sevdiklerini yere göğe sığdıramazlar.
risk altında olan kızlardır. malum tecavüz haberlerinin yüzde50'si neredeyse bu şehirden çıkmaktadır. google'da samsun tecavüz diye aratma yapınca bile, ilginç yazılar çıkmakta.
http://www.samsunkenthabe...antinaya-alinmali/53.html