bugün

evlenme programlarından birisinde(hangisi olduğunu unuttum şimdi)dediki bir amca:
"bıldır bıldır bir türk kadını isiyrem".bıldır bıldır oluyor herhal.
ulan sanki türk milleti şirinler gibi tek tip ya, bir de hanımlarının vücut yapılarını inceliyoruz. bak şöyle genel özet geçeyim. esmer, kumral ya da sarışın olurlar. kısa veya uzun boylu olurlar. şişman, zayıf veya balık etli olurlar. güzel veya çirkin olurlar.
bileğiyle baldırı bir olandır.
kimi star wars'taki çöl canlıları gibi olandır.
(bkz: miss turkey 2010)
bodurcadir.
genellikle kalçaları bolca yağlı vucudu yaşlansa bile çok fazla değişmeyen ömürlük ford gibi bir vucut tipidir.
batıdan doğuya gittikçe beden ölçüsü ve özellikle kalçalar büyür.
Erkek olarak, kategorize edilmenin yeterince ayıp olduğunu düşündürtüp utandırandır.
orantısızdır. sırf o çuval gibi götü göbeği eritmek için şiddetle spora ihtiyaçları var. spor yapın, göz zevkimizi bozmayın amk.
genellikle ayak bilekleri kalındır.
bu entrynin içeriğini anlayacak kaç kişi var burda bilmiyorum, muhtemelen 3-5 kişi bile çıkmayacaktır ama evrimsel süreçte türk erkekleri tarafından şekillendirilmiştir. eğer ortada göze hoş gelmeyen bir durum varsa bu türk erkeklerinin kabahati olur. (bkz: ne ekersen onu biçersin)
voleybol takımımıza yeni gelen (erkek kadin karışık) kadını gördüğümde ağzım acik kaldı. türkiyede olsa ya dizi yıldızı olurdu ya da manken. o kadar da mütevazi ki tanışmak icin uzattigi elini sahiden öptüm
boy roberto carlos, gövde armut, sivilce ve kıllı ve yüzde 90 oranın da biçimsiz yağlı vücutları vardır.
-hey gandalf orta dünyayı koca götlü hobbitler basmış.
+ türkler gelmiştir korkacak bişey yok.
böyledir:

0
l\
zaten önemli olanda vücut yapısıdır. gerisi hikaye. yüz güzelliği okadarda önemli değil. önemlide vücut yapısı ve şekli kadar önemli değil. ama malesef türk kızlarının vücudu yamuk yumuk. çok dandik. ve içlerinde kötünün iyisi olarak adlandırılabilecek kişilerde var. ama sadece kötünün iyisi.
türk kızlarının vücudunun çoğu miğde bulandırır. insanı sexten soğutur. malesef biz türk erkeklerinin kaderidir bu.

götü büyük olan kız kendisini jenıfır lopez zannediyor. o götü ön plana çıkartmak için sıktırıyorda sıktırıyor. ey koca götünü daha belirgin yapıp kullanan türk kızı. jenifır lopezinde götü büyük ama beliyle ayağıyla bacağı baldırıyla uyumlu. süper duruyor. ama seninki tam bi bok çuvalı.

yıllardır rusyaya gider gelirim. hava alanından indiğim an - acaba ben maymunlar cehennemine mi geldim derim.
kıllı bi vücut yamuk bi bacak içtede çıtçıtlı don.
türk kızlarının, vücut yapısı dünya geneline baktığınız zaman ilk ona gire. avrupa kızlarını metheden türk gençleri şunu bilmiyorlar, avrupalı bir kızla evlenecek haliniz yok tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıymış. hristiyan takımının, kızları size kesinlikle uymaz mezhebi geniş insanlar.

ayrıca bu tip avrupa kızları keçi gibi kokuyor bizim kızlar kalite bakımından genel olarak tüm dünya kızlarının alayına gider yapar. insanlar eti görmemiş ciğere bayılıyor. hiçbir türk kızının vücudu kötü değildir. sadece bakımsız olup bazı kızlar, kendilerine bakmadıklarından dolayı biraz kötü gibi duruyor. lakin bakıma girdiği anda adeta baş döndürüyor.
Adeta bir armut.
(bkz: üçgen)
tam olarak "8" böyle. kocaman bir kafa ve göğüslerden önce giden göbek.
R-{90,60.90}
Uzun zamandır gözlemlediğim kadarıyla kısa boy ve çok fazla geniş ve mide bulandıran çıkık kalçadır. Şimdiki kızlar maalesef böyle. Yüksel bel pantolon giyince daha kötü bir görüntü oluyor.

Bu yazdıklarım dalga geçmek için değil ciddi bir mesele. Yarın bir gün yaşları ilerledikçe un çuvalına dönecekler haberleri yok.
(bkz: aymut)
(bkz: geoit)
Kutuplardan basık, ekvatordan şişkin.