bugün

kriterlerinin yüksek olması. tamam megan fox gibi über bir bayanın kriterleri yüksek olur onu anlarım zaten ona da gidip açılmam haddimi bilirim yani. ama bazıları varki ne sen sor ne ben söylim.
domalmayı bilmemeleri.
1.samimi değiller
2.en güzeli de en çirkini de aynı özgüvene sahip. dozaj aynı. laura antonelli sanırsın hepsini.
3.klasik bir söylem ama 18-26 arası çakallarla çapkınlarla her türlü pozisyona hakim bir hayat sürdükten sonra yalnız ve efendi bir adama cici kız muhabbeti yapıp evlenmeye kalkarlar. çoğu kez muvaffak olurlar.(muvaffak you fa)
4.herkese ve her şeye çok çabuk inanıyorlar.
5.istisnalar hariç gerçekten sevmek gibi bir duyguya sahip değiller. daha iyisini bulana kadar elindeki adamı gerçekten severmiş gibi yaparlar.

bu dediklerim istisnai durumlardır. yoksa türk kızları hanım hanımcıktırlar.
görsel
Türk erkekleri ve o Türk erkeklerine karşı anlayışla anlayışsızlık arasındaki tutumları.
gereksiz kompleks ve kendilerini kedi gibi görüp, sahiplenmeye çalışmaları. yani illa erkek onlara bakacak her hangi bir konuda, erkek güçlü, erkek paralı, erkek karizma, erkek yakışıklı. sorsan kendisi sabah kahvaltıda peynir veya yumurta yiyor, son zamanlarda da yine kompleksten en fazla nutella yiyor, yani hiç bir farkı yok sıradan.
Türk annelerinin birebir kopyası olmaları. Olmayın demiyorum hobi olarak gene olun fakat daha rock'n roll dönemlerindesin canım benim yapma böyle. Tamam? Hadi öpüyorum.
kıl tüy para pul.
Tabi ki abidir.
Cinsel açlığın afrikasında, karşı cinsten gördükleri ilgi karşısında kendilerini bir halt zannetmeleri.
Annelerinin aklıyla hareket etmek.
Biraz kendiniz olun lütfen, kuzene, arkadaşa özenmekle hayat geçmez.
Bakılmaya muhtaçmış gibi davranmalarına hiç değinmedim bile.
Tek sorun altın dişi sayısındaki kıtlıktır. Yoksa sosyal açıdan beta ve omega seviyesindeki dişiler antartikada bile aynıdır.
Evliliğe programlanmış olmaları.

Hayattaki tek amacı evlenip çocuk doğurmak olan bir kadın sizi nasıl mutlu edebilir. Bir kere amaç boş.

"Zengin koca bulayım, ondan çocuk yapayım, boşanırsamda sağlam nafaka koparayım, üstüme ev, araba yaptırayım"

Ya bi siktirgit Allah aşkına ya. Bu fikirde bir insan değil mutlu olmak, insanlığını bile yitirir. Böyle hayat amacı mı olur. Hepsi değil ama çoğu bu mantıkta malesef.
kızların hepsi malesef prenses modunda. dünyada bir tek kız kendi kalmış gibi davranıyor. bunda bizimde suçumuz var. çirkin mirkin demeden her kıza herkes teklif ederse sonuç bu olur.

beyler, belli bir standartın üstündeki kızlara teklif edelim, çirkin kızların götü kalkmasın, kalkacaksa güzel kızlarınki kalksın amk.
Fazla makyaj yapmaları.
Şort giydiği için tekmelenmesi olabilir, 12 yaşında 40 yaşındaki bir herife koca olarak verilmesi olabilir, bindiği otobüste şoförü tarafından tecavüze uğraması olabilir, tecavüze uğradığı için aile meclisi kararıyla öldürülmesi de olabilir.
Türban taktığı için ötekilenmesi ya da şort giydiği için değişik güdüler beslenmesi de olabilir.
Sarayında oturup kadınları dikizleyen bir başbakan da olabilir.
Anasının dizinden tahrik olmaya çalışan bir dindar kesim yaratan din adamları da olabilir .
Ya da hamile olmayı aşağılayan dindarlar da olabilir.
Bir kadının içinden çıktığını unutan kompleksli erkeksiler de olabilir.
Bilemedim Altan .
Olum uzaylı mı lan türk kızları? Neden bütün anormal tutumlar türk kizlarina addediliyor?
Ayıptır yaa.

Bugün de yalakaligimi yaptım cok şükür.*
Sanki Türk kızlarından başka kızlarla tanıştınız.
yazın vereceği kiloları, giyeceği bikinileri tek dertleri. derdiniz silkeyim emi kızlar.
Türk erkekleri.
Kesinlikle saf aşık olmak. insan karşıdan bisey gormeden aşık olmamalı. Biz türk kızları bunu beceremiyoruz.
atanamamak. arkadaşım öyle demişti yani, kısa vadede belki.
Hemcinslerine özenmeleridir. (bkz: zırlamak) Bu durumu sonlandırdıktan sonra rahatlıkla anlaşabiliriz seemsgood
görsel karşı taraftan duygu, düşünce ve hislerinin evli olsun bekarken olsun anlaşılamamaları -anlaşılmayı beklemeyen kız yoktur-olsa gerek ki aradan uzun yıllar geçse dahi yapıların bir kısmını fazla detaylıca hatırlamaları. aynı acılıyla nasıl duruyor ve yaşıyorlar diye merak ediyorum şahsen.
Türk kızlarının sorunu yine Türk kızlarıdır.
güncel Önemli Başlıklar