bugün

fason üretime olan hayranlıktır... adamlar herşeyin fasonunu yağ,ptığı gibi erkeğin de fasonunu yapabiliyor....

orjinali varken neden fasonu tercih edesiniz!!!

Made in Turkey rider of red
koreli erkeklere hayran olan yurdum kızlarının adam gibi korelilere hayran olması için hediye ettiğim erkek.

buyrun koreli erkeğin dibidir kendileri: http://www.imdb.com/media/rm3417351936/nm0437646

ne o öyle nonoş tipli çocukların resimlerini koymuşunuz "ahanda bu olacak yhaa" diye çemkiriyorsunuz?
yok öle birşey küçücük olur onlar kız gibi.
annelik dürtülerinden gelen çocuk hayranlığıdır o.
edit: tabi bir de ergen olma durumu var ayrı mesele o.
ayy çok şirin. *
olmayan hayranliktir efendim.
olmayan hayranlıktır. doğulu koreli, japonlu çinli var bizim okulda hep tipsiz amk.
Minyon Türk kızlarının koreli erkek hayranlığı olabilir.
kore dizileriyle başlar.
küçük çıtıpıtı yumurta gibi delikanlı oluşları ve o küçük gözleriyle çizmeli kedi gibi bakışları aklınızı başınızdan alır.
sırf bu yüzden doktora için koreye gitmeyi düşünen arkadaşlarım var.
özet olarak:bir biscolata erkeği değildirler.
bir kim ki duk filminin altüst edeceği hayranlıktır; hatta iğrendirmelidir.
(bkz: nerede görünse eksilenen spastik yazarlar)
Yakışıklı adamlar ,sevimli adamlar. Ya böyle çekingenler falan ego bir türk erkeğindeki gibi tavan falan değil. Gözleri çok güzel mesela bir de.
Hakkaten var ve hayretler içinde izliyorum gençliğin gidişatını..
Ulen köpek yiyen bir insana nasıl olur da gönül bağlanır. En azından bizim Kültürümüzdeki bir insanın soğuk bakacağını düşünürüm.

Düşünsenize... öpüşeceksiniz franç kis yapacaksınız ve adamın dişinin arasında köpek eti kalmış böğü.
izlenecek bir sürü dizi, hayranı olunacak bu kadar oyuncu varken neden koreli erkekler diye sorarlar adama. Hayır erkeğe benzer halleride yok ki bunların, maşallah hepsi kız gibi.
kuzenlerimde de olan hayranlıktır.

--spoiler--

jiiii dragonnnn ne kadar yakışıklı değilll miiii.

--spoiler--

aynen böyle demişti.sonra irtibatı kestim tabi.
Sadece disgorunusedir. 11 cm e hayran olan kizin beynine sokim yoksa.
türk kızlarında değil;15 - 16 yaş türk ergen kızlarında var bu hayranlık genelde. yaşıtım hiçbir hatun o koreli aşklı meşkli olaylardaki adamları beğenmeyip itici buluyorlar.
Genelde liseli ergen kızların ilgi alanına giren erkeklerdir. Böyle tertemiz sakalsız surat, uzun yana taranmış saç falan değişik geliyorsa demekki. Büyüyünce geçiyor çoğunun hayranlığı. Çünkü asıl meseleyi kavrıyorlar. 8cm falan hani.
anlamsızdır. Saçmalıktır.
Kuzey Kore liderinden kaynaklanır.
Cogu 8-14 yas arasi daha kendini kesfedememis kizlardir.
(bkz: hyun bin)
(bkz: so ji sub)
kore dizilerinin getirdikleridir.
fazla sempatik ve sevimli olduklarından hayran olunası. *
Estetiğin kralından çıkmış k pop erkeklerinden bahsedilirse bende yakışıklı olduklarını düşünmüyorum hayranlığı saçma buluyorum fakat dizilerdeki koreli erkeklerden bahsedeceksek yakışıklı olduklarını rahatça söylebiriz.Buna hayran olmaları olasıdır.
güncel Önemli Başlıklar