bugün

Kimsenin zekadan korktuğu falan yok. Kendi adıma konuşmam gerekirse ben kendisini zeki sanan aptallara katlanamıyorum. zeki olduğunun bilincinde olup diğer insanları hor görüp, kendilerini üstün görenler de benim için bir aptaldan farksız. Fakat zaman zaman ben de bu sondaki aptal sınıfında hissediyorum kendimi.
ne korkması yahu. bizim ülkede herkes süper zeka, herkes çok önemli kişi.

yediden yetmişe, herkesin ülkeyi süper güç yapacak bir askeri stratejisi var, herkes ülkeyi dünya devi yapacak ekonomik planları biliyor, herkes sosyolog, toplumun nasıl olması gerektiğini biliyor. herşeyi geçtim herkesin milli takımı şampiyon yapacak bir taktiği var.
ilk yorumdaki yazım yanlışlar ahhg kalbim.
lmao
Bir gerçek.
Bal gibi korkuyor efenim.

Zeka kırıntısı taşıyan tespitlere, cümlelere tahammülü yok birçoğumuzun.
Alışmışız halı motifi izlemeye, üç maymunu oynayıp kıçımızı devirerek yaşamaya..
Evin sıcak, yemeğin varsa tamamdır, bana ne başkalarından, ülke sorunlarından, elalemin derdinden..
Ben iyiyim ya, tamam!

Zekadan öyle korkar hale geldik, öyle itici buluyoruz ki, 10 yaşındaki zeki çocuğu nerdeyse vatan haini ilan ettik!
Ağzımızda salyalar, köpürerek, çocuğu yerden yere vurduk, hala vuruyoruz, aklımızı izanımızı kaybettik!
Çocuk olması, sadece 10 yaşında olması bile bizi sakinleştiremedi iyi mi?!
Bu ülkenin a..mına koyacağız diyen hadsiz bile bu kadar tepki almadı şü ülkede!
Kahrolsun bazı şeyler!
yapay zekâdan korkun!
bill gates.
Ortada bir zeka emrasi yok. Ortada bir proje var.
Türkler düşünmeyi pek sevmezler
Bu yüzdendir ki dinleri, felsefeleri, kültürleri araplar tarafından şekillendirilmiştir.
Son yıllarda türkler ciddi ölçüde araplar tarafından yönetiliyor. Devlet büyüklerinin çoğunluğu arap kökenli.
4 milyon suriyeliye kucak açıp vatandaşlık verecek olması da bunun bir neticesi.

Ancak bu konuda yine benzer bir tablo var
Siyonist medya ve işbirlikçi ünlüler bir kişiyi ünlü yapmak için kampanya düzenleyip başarılı oluyorlar
Çünkü insanlar önüne ne koyulursa onu yutuyorlar
Her rüzgardan etkileniyorlar
Bu çocuk bugün seçime girse yüzde elli oy alır.
Zeka değil de düşünebilen insandan korkuyorlar ki birilerinin dediği gibi; "eğitim seviyesi arttıkça bizim oy oranlarımız düşüyor" bu yüzden bunu isteyen yok.

Şimdi bu çocuk yaşına göre gayet zeki evet ama sadece yine yaşına bağlı olarak hayati tecrübesi olmadığı için bildiklerini nasıl anlatacağını, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamıyor. Annesine yaptığı saygısızlık da bu yüzden oluyor.

Elinden tutup, öğrendiklerini nasıl bilinçlice kullanacağını gösteren biri olmadıkça yitip gidecektir...
zeka çok spesifik bir şeydir. yani herkesin zekası farklıdır görsel olabilir, duygusal zeka olabilir vb. bizim ülke insanı korkmaz haset eder. bu zeka olsun maddi manevi herşeye haset eder. aşalık kompleksine girer ve çamur atar tebrik ve takdir edeceğine. ha zeki kişi en önemli şeyi bilir. yani haddini zekisin diye pohpohlansa dahi. egosuna yenik düşen biri bence zekasını gözden geçirmeli. mütevazı olmalı insan ama bunu yanlış anlayan cahillerde oluyor. son olarak zeki olmak özenilecek ve iyibirşey değil bir nevi ceza hastalık gibi birşey.
Kontrol edemeyeceği şeyden korkmasıdır.