bugün

ustalık isteyen bir tespittir.

ama öyle hemen akla ahanda bu hepsini görmüş demek kolay! öyle değil işte her şey.

bunu anlamak için hepsini görmeye gereng yok kanımca ve mantık çerçevesi içinde.

şimdi ben has ve has bir türk erkeğiyim hamd olsun. ve açıkçası kokuyor benimki ve ben alelade bir erkek değilim arkadaşlar.

yukarıda belirtilen gerçekleri kavrarsanız zaten olaya vakıf olabilip beni çok çok çok çok iyi anlayabilirsiniz.

kabul etmek erdemdir. ya bu erdemdir bana hep ters geliyor esasen ama mecburuz işte yerine başka bir şey yok amk.
kişinin burnuna yaklaştırmaması gerekendir, yüzünüzden uzak tutun, çocukların ulaşamayacağı yerlere koyun.
(bkz: Bevliyeci detected)

Tamamen iyi niyetli düşünüyorum.

Tıbbi deneyimden biliniyor olabilecek durum.
gay yazar isyanı.
yıkanmamalarından ileri gelir. kimde taşak kokusu varsa o adam pistir, kasıklarına gereken temizliği göstermiyordur.
(bkz: taşak kokusu)
tilki'nin ne kadar çok türk erkeği penisi kokladığını bize gösteren söylemi.
Bu tespitin ardından sözlükte bir rivayet ortaya çıkar; tilki kendine sakso atabilmek için kaburga kemiklerinden bir kaçını aldırmış diye...
Türk erkeklerinin bakımsız olduklarını ileri sürmektir, bir nevi doğru olsa bile beni kapsamaz.

şahsen benim taşaklarım misk-i amber gibidir. Penisim ve yanlardan vey ırmağı gibi dikey inen kasıklarım lavanta bahçesi esansı saçarak ağızlarda hoş bir tad bırakır.

kullananların %99'u tavsiye ediyor.
Vucudundan suyu iseyerek degil de, butun gun bilgisayar basinda oturup apis arani gölerle yaristiracak sekilde terleterek atiyorsa olur tabi.

Cok bir seye gerek yok, gunde bir haci sakir yeter.
yalan. yok öyle birşey...
Vücutta her türlü kokuyu yapan bakterilerdir. Bakteri olmayan yerde koku olmaz. Temiz yerde bakteri olmaz. Git iki tas su dök derler adama. Türk erkekleri değil, pis erkekler kokar. Pis insan kokar tabi aq!
kevaşenin birinden mantar kapan erkektir.
yalayan kişi beyanı. nereden biliyosun amk.
onlarca defa saksafon çalan birinin** kokudan rahatsızlık duyup artık isyan etmesidir..
herkesin kendi penisine göre karar vereceği tesbit.
Elin gavurunun gül kokuyo misk kokuyo sanki amınakoyim.
Temizliğine özen göstermezsen kokar tabi.
Türk erkeklerininki pis kokuyomuş. Bak bak bak. Demekki ya baya bi türkün penisiyle yakın ilişki içerisindesin ya da gavur penisleriyle ziyadesiyle haşır neşirsin amk.
He iyi niyetle düşünürsek tesbiti yapan zırtapozun ürolog olabileceğini düşünebiliriz.
genellemesine bilimsel geçerlilik katabilecek sayıda türk penisiyle etkileşime geçmiş insanın ibretlik tespitidir. hatta penis kokularını milliyete göre ayırabilecek yetkinliğe de kavuşmuştur. penis konusunda bilirkişidir. kokularına göre penisler adlı sempozyumun onur konuğudur.
test edip emin olmak için en az dört türk, en az dört yabancı erkeğe muamele yapmış kişinin isyanı.
Büyük tecrübenin yansıması tespit.
türk erkeklerinin penislerini koklamadan yapılamayacak tespittir.
benim ki çok kokuyor ne olacak her gün 31 çekersen .
Genelleme yapılması doğru değildir.
yanlış önermedir.sizin ailede pislik var amk millete çamur atma.
bakımsız oldukları sebebiyledir.
Yarak koklayacağına çiçek koklaması gereken insan tespitidir.
bakımsız olduklarındandır.

ayıp ya 18 lik çıtır olarak artık sakso yapmaya utanır oldum yemin billah.