bugün

türk kızının şu an çok ihtiyacı olan durumdur. kendi değerini bilmeyen erkeğe ihtiyacı yoktur hiç bir kızın. şarışın ve renkli gözlü sırp erkekleriyle kıllı ve göbekli türk erkeklerini karşılaştırdığımızda bu sonuç ortaya çıkıyor zaten.
(bkz: türk erkekleri gidip gelsin gidip gelsin)
sırpların gelip türk kızlarına soykırım yapması.

(bkz: srebrenitza soykırımı)
en güzel hatunların; slavlar olduğunu düşününce seve seve gideriz diyerek katıldığım önerme.
"orospu" lafını kullanınca içinden "ahaha nasıl da göt ettim karıyı" diyen, sevişmeyi "sikmek" olarak nitelendirip kendince kadını aşağılayan türk erkeğini rahatsız etmiş istektir. olur da gitmeye karar verirlerse bi' zahmet kafalarını değiştirip gitsinler sırp kadınlarına yazık.

edit: bi' de #12642053
(bkz: haydaa)
+lan kim gidiyorsa gitsin canımı sıkmayın benim.
-hiç yeaaa, dimi aaaaaaşkum.
+sus lan sende gider rus'a çakarım bak.
-bende sırplara veririm.
+sikime ver daşşağıma verme aluminyum. sanki benim götümü sikicekler.
-=?&+^%?
kız: sen gel, sen gel...
tr.erkeği: ben?..
kız: sen gel...
tr.erkeği: beeen?..
kız: sen geel...
tr.erkeği: ee, been?..
kız: (bkz: sen gelme ulan ayı)!
(bkz: erkek ne arar la sırpistanda)
türk kızlarımızın iyiden iyiye abazalık damarları kabarmış anlaşılan.

ramazan ayında bile, mart kedileri gibi sevişme delisi olduklarına göre ibretlik durumdur.
liboşlar Washingtona
goministler moskovaya!
gibi bir şey olsa gerek....
-sen git ben italyanlara vericem.
+....
-italyana verdim şimdi ingilize vericem.
+.....
-ohhh miss kime versem kime versem. sırplara mı versem acaba ?
+nerde bi siki büyük varsa ona ver. sende kurtul bizde kurtulalım aluminyum.
-\?*-{%&
türklerin tarihi hakkında bilgi sahibi olmayan kişinin söylemidir.
gayet makul bir öneri, zira daha önce de türk kızları gitsin rus kızları gelsin diye bir öneri vardı, memleketi sırplarla ruslara bırakırız, gül gibi geçinip giderler (!)
türk erkeğinin geldiği kadar hiç bir ırkın erkeğinin gelemediğini bilmeyen hatun haykırışı..

ama onun yerine türk kızları gidip, herhangi bir ırkın kızları gelse çok makbul olur efendim. herhangi bir ırk, farketmez..
orhan abimizin sert şekilde cevapladığı istektir. (bkz: http://galeri.uludagsozlu...iksin-la-%C5%9Funu-95909/)
türk erkekleri sırbistan'a gidecekse kabul edeceğim teklif. tabi sırp arkadaşlarada sormak lazım emri vaki olmasın yani böyle.
türk erkeğinin; türk kızının ne mal olduğunu ortaya dökmesi ve gerçekleri haykırmsı sonucu paniğe kapılan türk kızının söylemidir.

kandırmak için başka erkeklere ihtiyaçları vardır zira artık seks manyağı oldukları bilinmektedir bu ülkede.

deşifre oldunuz.
(bkz: beğenmiyorsanız siz gidin)
(bkz: bir neslin kanı bozuluyor)
türk erkeklerinin gideceği yer iskandinav ülkeleri ise neden olmasındır.
gelsin efendim sırp, boşnak, italyan, ispanyol hiç önemli değil gelicek olanların elimizde mevcut olanlardan kat kat daha iyi olucagı kesin.
rus kızına misilleme yapma çabasıdır, daha sikeceklerse onlar gelsinler ama... hiç bir millet türk milleti kadar abazan olamaz, bilemiyorum yani, neyseh...
bunları söyleyenlere karşı şu cümleyi kurmaktan büyük zevk duyarım: türk kızları gitsin, rus kızları gelsin.
sırp penisi yemek isteyen kızın serzenişidir.