bugün

mutlaka gelsindirler. kadınlar yakışıklı erkekleri severler. italyan erkekleri yakışıklıdır ve etraflarında bolca kız bulunur. salak türk erkekleri egosuna yenik düşüp, milletin ekmeğiyle oynayayacağına bu tarz adamlarla dost olmaya çalışsa, etraflarındaki hatun bolluğundan mütevellit kendileri de ekmek yiyeceklerdir. gel gör ki pek çok Türk erkeği ya salaktır ya da aşırı ego merkezli hareket eder. sadece Türk erkekleri değil pek çok erkek boyle haraket eder.
akıllı olun aslanlar. yakışıklı dostlar edinin. aranızı iyi tutun. iş çıkar size.
desteklenesi kampanya. türkiye'de ne yapacağız lan?
Götten bacak kız söylemi.
diyen kızın anlının ortasına türk kızları gitsin slav kızları gelsin şeklinde cevap almasına neden olan sorudur.
türk erkeklerini gönderip italyan erkeklerini evlerinde oturtmak isteyen kadınların söylemidir. (bkz: ben hiç sesimi çıkartmam)
türk erkeklerinin gideceği yer italya ise, karşı çıkılmayacak önermedir.
buna karşılık benim aklıma gelen ise şu sözdür:
türk kadınları gitsin, slav kadınları gelsin.
--spoiler--
türk kızlarının italyan erkek yavşaklığından utanıyorum.
--spoiler--
türk erkekleri gitse gelse, gitse gelse daha iyi olmaz mı diye düşündüren olay.
cümledir ve olay olmadığı kesindir.
kimi türk erkeklerin de italyan vatandaşı olmasını diletir.
italyan erkeklerinin bırakın her hangi bir türk kızı milano meydanında ''beni siken yok mu'' diye bağırsa bile iplemeyeceği çağrıdır.
italyan erkekleri ile tanışmamış olan birinin beyanatıdır. türk erkeklerinden neredeyse bir farkları yoktur. özellikle lisesi olanları tıpatıp bizimkiler gibidir. aslında italyanların türklerden pek farkları yoktur. gittiğim avrupa ülkerinin hiçbirinde balkona çamaşır asan bir millet görmediğin italya dışında.
italyan erkeklerinin çok büyük memnuniyetle karşıladığı teklif. yola çıkmışlar, yarın burada olurlarmış. türk erkekleri de yavaş yavaş voltasını alsın dediler bana. elçiye zeval olmaz.

yalnız biseksüeller gelmeyecekmiş.
eğer gelecek italyanlar gennaro gattuso gibi olacaksa onlar gelsin biz gidelim, kafi.
(bkz: herkes evine)

bıktım amk bu muhabbetlerden. 40 yıl geçti bitmedi bu düşsel fanteziler!
italyanlar türkiye ye gelebilir de kaçı sağ kalır önce orayı düşünsün bizim kezbanlar.
şu başlığa da kızdan çok erkek yazarların yazmasını anlamış değilim. bide hepsi ayar vermiş.*
türk kezbanlarımızın türk erkeklerinin rus kızlarına olan hayranlığına karşı olarak öne sürdükleri misilleme unsuru.neden bunu seçtiler çünkü italyan erkekleri bizim tiplere biraz daha yakın şimdi ingiliz iskoç veya isveçli sırıtır.yanından italyan erkeği geçse bilmez tanımaz italyan mı türk mü ama sosyal platformlarda ''türk eykekleri gitsin italyanlay bikbikbik'' ulan evleneceğin adam belli yüzde 99 türk olacak.neyin mücadelesini veriyorsun yavrucum rus kızları mükemmel biz her zaman rus kızını elde etme şansına sahibiz ama senin bir italyanla yan yana gelme ihtimalin yüzde 1-2.haddini bil evleneceksin çeyizinizi hazırlayın yemek yapmayı öğrenin temizlik yapın.
italyan erkeklerinin ne kadar gerizekalı, ne kadar yavşak ve sıkıcı olduğunu bilmeyen kız kurularının söylemidir.
gelmesinler yahu, zaten çoğu gay.
türk erkeklerin bazıları ne kadar hanzo da olsa onlar candır.
türk kadınları çok beceriksiz *, öyle türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin demekle olmuyor bu işler, * türk erkekleri zaten gitmeye dünden razı; belarus, litvanya, ukranya, rusya ve bilumum eski sovyet güzelleri ellerini açmış duygusal, vefakar, samimi türk erkeğini beklemektedir. bunu söyleyeyerek zaten türk erkeklerini kaçıryorsunuz. * ilkini başarmaya başladığınıza göre ikinciye başlayabilirsiniz demek lazım ama o italyan erkeklerini siz daha ço oooo k beklersiniz. * zira onlarda eski sovyet pazarının cazibesinden etkilenmiş durumdalar. ******
türk erkeklerini de türk kızlarını da memnun edecek durumdur ancak(!) italyan'lar bu durumdan hiç memnun olmaz.
edit: niye eksiledin gardaş?
italyan erkeğini depresyona sokmaya gerek yok. adamlar haydo baba gibi bıyıklı hatunu ne yapsın ondan ziyade italyan erkeğide gelse türk kızın tribi aynı olur.
adam
- merhaba isminiz ne? dese.
cevap
- üff sana ne pe kerisekalı. olacaktır.

edit: ayrıca bizi rusyaya göndereceklerse mantıklı bir değişim olur.
türk erkeğini kıskançlık krizine sokmayacak istemdir. sarışın, kılsız iskandinav erkeği ya da zenci olsa o zaman daha etkili olurdu.
güncel Önemli Başlıklar