bugün

Ateistlik tarihi ateistlik olalı bizim ergenler tarafından kullanılmaya başlanıldığı günümüze kadar olan sürede hiç bu kadar saldırgan bir inanış (aslında heriflerin olayı inanmamak ama neyse dur bakalım) olmadı. Çoğunluğununki özentilikten gelen bu seçim ülkemizdeki ergenler tarafından müslümanlara karşı açılan savaş misali bir durum. Kendileri sadece müslümanlara karşı saldırganlar. (Aranızda eli ayağı düzgün ateist kardeşciklerimizde vardır belki onları konu dışında tutuyorum efenim.) ilgi çekmeye çalıştıklarını düşünüyorum sadece.
türkiye'nin geleceğinin teminatıdırlar. zekidirler.
Turkiye nin içine yobazlar ile birlikte eden kitle

Biri islamı öteki ateizmi yanlış yaşar

ilk önce savunduğunuz şeyi öğrenin.
soğutmak dışında bu çocukları dine ısındırmak için ne yaptınız lan... allah için bir örnek verin? ben de tamam diyim.

o çocuklara kaç çeşit sebepten kaç değişik şekilde vatan haini deyip, sövüp saydınız... ne yapsalar suç oldu.

sadece buradaki yazarlar olarak demiyorum şahsi almayın... genel anlamda tüm ülkedekiler.

sevdirecek ne yaptınız da bu çocuklar dini sevmedi de ateiz oldu?
Araştırıp okuyarak ve sorgulayarak ateist olanlar haricinde "dinciler yüzünden dinden çıktım" gibi saçma salak şeyler söyleyen ateistler gerçekten cringe kaynağıdır efendim. Bir din mensubu faiz yiyorsa, yetimin hakkını gasp ediyorsa, adalet nedir bilmiyorsa bu onun sorunu, dinin değil. Yani bir din mensubuna bakıp ateist olmak kadar saçma bir şey yok. Sen mensubuna değil; o dinin ne dediğine bakarak ateist ol canımı ye.

Bu arada "dini sevdirecek ne yaptınız" söylemini de haklı bulmuyorum. Bir dinin içeriği karşıt inanca hoşgörüsüzlük içeriyorsa eğer o dini kendine göre dizayn etmiş olursun ve içini boşaltırsın efendim. Deizm ile islam arasında sıkışıp kalmış kimi akademisyenlerde bunu görüyoruz. Kendilerine göre yeni bir din oluşturmaya çalışıyorlar. Bilimle hıristiyanlığı harmanlamaya çalışanlardan farkı yok neredeyse bunların.