bugün

Terörle mücadele çerçevesinde operasyonları artıran Türk Silahlı Kuvvetleri, Irak sınırını geçen teröristleri takip ederek 2-3 km sınırın ötesine geçti. Dört teröristin öldürüldü operasyonlarda hava harekatı da başlatıldı.
http://www.haberturk.com/...hmetcik-kuzey-iraka-girdi
(bkz: ırak ı gördüm dedim yare su)
yurdum insanının gazla-benzinle çalıştığını bilen tsk nın son operasyonu.

yorumlara bakıyorum, bu yorumları yazanlar bu olaylar başladığında babalarının taşşaklarında bile değildi, hala aslanlarım-koçlarım nidalarıyla asker yolluyorlar, 30 yıldır operasyon-çatışma-gerginlik ortamında geçti gitti, onlarca genç yaşamını yitirdi, hala utanmadan bu çatışmaları destekliyoruz, ilginç olan ise tsk-hükümetin bu kadar insanı hala kandırıyor olabilmeleri, kesinlikle bu halkı teste-analize tabii tutmak lazım, parayla versen bulamazssın, lakin dünyada bunun örneği olamaz(varsa gösterin)30 yıldır belini büktük-bitirdik-ezdik dediler, hala cenazeler geliyor, hadi anladım sen salaksın ve böyle yetişmişsin, zekanıdamı kullanmakta sorun yaşıyorsun?
israil'in Mavi Marmara Baskınından sonra artan terör olaylarını manidar buldum diyen siyasi söylemleri gölgede bırakan eylemdir. Yerindedir...