eski hesabımla açtığım başlık. pek popülermiş.
ifade özgürlüğü kapsamında son derece (bkz: faşizan) ca olma özelliğine sahip önermedir. Zira bireyi kısıtlayıcı, özgürlüğünü, hürriyetini (bkz: despot) bir şekilde engel koyucu her yaklaşım insanoğlunu ileriye değil geriye taşır nitekim tarih bunun örnekleriyle dolu (bkz: iran) , (bkz: mısır) , (bkz: liberya) vesaire...
kıçını örtmeyi unutmuş öğrencileri de almayalım kampanyası varsa bir nebze hak verebileceğim kampanya. senin açtığın halde hiç bir şey almayan kafanı bir başkası örtüp senden daha iyi olunca zoruna mı gidiyor? evveliyatını sevdiğim.
türbanın dini bir zorunluluk olmamasından mütevellit desteklenebilecek olan kampanya.
desteklediğim kampanyadır türban ne aq.
benim için bekaret önemlidir diyenlere vay efendim namus iki bacağın arasında mı, zar dediğin neyin garantisidir, am trafiğe kapansa nolur göt otoban olduktan sonra, efenim orospuluk beden ile değil ruh ile icra edilir, bi kızın beyni orospu olduktan sonra bacak arası siftahsız olsa nolur, geri kafalılar, yobazlar, zihniyetini siktiklerim hebele hübele diye saydırıyosunuz. be kuş beyinli ahmaklar. şimdi sen bu türbanlıyı derse alsan nolur almasan nolur? neyin tedbirini alıyosun? türbanlıdan gelecek her türlü tehdit, o tehlike unsuru başını açınca bertaraf mı oluyor? bunun beyni orospu olduktan sonra, ruhu vatan haini olduktan sonra, kızlık zarı sağlam olsa nolur, başında türban olsa nolur? mal mısınız la siz? kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan, kimsenin tavuğuna kışt demeyen, kendi halinde türbanlı kardeşim eğitim hakkından mahrum kaldıktan sonra kim verecek bunun hesabını? götünüze mi battı lan bu türban aklınıza geldikçe zıplayıp duruyosunuz?
eylemin amacı dine değilde dini yanlış anlayarak yobaz zihniyetle gelişen bireylere ise her türlü desteğin verilmesi gereken eylemdir.yalnız öğretmen adayı isen öğretmen olunca ipini çabuk keserler dikkat et.
Umarım ötekileştirilmenin, itilmenin acısını bir şekilde yaşarsınız diye haklarında dilekte bulunduğum dar kafalı insan müsvettesi kampanyası. * Avrupa ülkelerinde hiçbir vatandaşın türbanlı okumasına ya da çalışmasana engel teşkil eden bir kanun yoktur, biraz görüş açınızı büyütmenizi tavsiye ediyorum.
üniversite 1. sınıftayken ilk haftadan canlı yaşadığım bir deneyim; üzülmüştüm lan hoca o kızları kovunca lan ne gerek var oturuyorlar orda . hem kızlarımız okusun demiyor muyuz demiştim.
sonra sonra bu türbanın geldiğim memleketteki gibi bişey olmadığını anladım bu benim anamın bacımın babannemin başörtüsünden farklıydı.
eğitim fakültelerinde yapılan anketlerle yeni nesil öğretmenlerin desteklediği kampanyadır.
boktan kampanyalardan biridir.eşitlik varsa bu ülkede herkes istediği şekilde okuluna girip çıkabilir.
bölücülük kokan kampanyadır.
gereksiz ve yanlış bir kampanyadır.

herkesin okumaya hakkı vardır.
bu hakkı kimse kimsenin elinden alamaz.

türbanlı, türbansız, inançlı, inançsız, o mezhep, bu mezhep, siyah insan, beyaz insan fark etmeksizin okumak isteyene kapılar ayrımcılık yapmadan daima açık olmalıdır.

yeter ki herkes "saygı" içinde yaşamayı bilsin.
içi boş bir kampanyadır.
işte sırf bu yüzden cahil öğretmendir. kültürsüz öğretmenler derneği asbaşkanıdır, sözlükte eğitimle gireceği entryler ancak yasakları ve dogmaları savunmak üzerinedir.
hatun kişisi ister mini giyer, ister türban takar. kime ne? insanların oturup bunu düşünmesi ne kadar da ilginç. felix uzaydan atladı, bizimkisi muratgilin damından hala atlayamadı.
ilkokulda namaz kıldıran din öğretmeninden sonra mutlaka yapılması gereken kampanya.
bankamız satranç kampanyası için beni meşhur istanbul lisesine gönderdiğinde orada öğrenci olan s.b. adlı kız arkadaşın boynundaki haçın sorun olmadığını görünce sevindim ben ülkem adına.
öğrencilerinin türbanla gelmesini istemeyen biri öğretmen olamaz benim gözümde kimse kusura bakmasın, saçlar 3 numara olacak diyen öğretmenlerin yetiştirdiği dolandırıcılar yüzünden ülkemiz gelişmiyor, bunların aklını kurbağaya taksak sinek beğenmez açlıktan ölür.
üstad demiş ki:
biz bize gerici diyenlere deh diyebilmek için gerideyiz.

ileri görüşlü olmaktan, çağdaşlıktan bahsedip de böyle yobazca fikirler üretmeye çalışan zihniyete deh diyelim ki gerilikten kurtulabilsinler de biz de ülke olarak gelişmeye yüz tutalım.

saygılar.
götünüzden tren geçti hala tesettürlülere çamur atıyorsunuz. kemalist kafa işte. ne yapsan boş. arsızın yüzüne sıçmışlar nisan yaümuru yağdı demiş.

edit: saçma ve mantıksız bir kampanya.
özgürlükten bahseden insanların, diğer insanların özgür iradesine bu denli karışma hakkını kendilerinde bulması çok üzücü. türbanlıda insan, mini etek giyen de. ateistte insan yobaz da. sende insansın bende insanım ve ne sen bana, ne de ben sana yaşam tarzınla ilgili herhangi bir dayatmada bulunabilirim.

insanlar özgürce dilediği gibi hareket edebilmeli.
http://www.yenisafak.com....-cezasi-13.09.2012-408857
bir chp sempatizanı, içkisinden geri kalmayan, tayyip ve çevresine her fırsatta sallayan biri olarak:

'yapıcağınız kampanyayı s*keyim'.
türbanlı öğrenciyi derse almayan sözde öğretmen tamamen şekilci bir onun bunun evladıdır.Şimdi söyleyin bana bu insanın şort giydiği için onu ayıplayan bir yobazdan ne farkı kalmıştır? dış görünüşleri farklı zihniyetleri aynı dar kafalı beyin fakirleri değillerse nedir bunlar? aralarındaki tek fark biri "hey yoo ben çarşaf giydim yobazım" diye bağırıyor dış görünüşüyle diğeri ise dış görünüşüyle insanlara "ben çok elitim çok da entelektüelim" diyor. o derse almamaya çalıştığınız geri kafalı diye nitelendirdiğiniz insanlardan daha geri kafalısınız çağımızın modern görünümlü yobazları. performansınızı etkileyecekmiş bir de bahaneye bak. O beyinle nasıl bir performans beklersin ki? kendinden bir şeyler bekleyerek kendine haksızlık ediyorsun "hocam".