bugün

akp'nin chp açılımı gibi bir durum vuku bulur.olmazdır olsada ters teper yada erkek kişinin emeli farklıdır şeklinde yorumlanır diğer bir ihtimal ise erkek kişinin fb'li oluşu olabilir.
solcu erkeğin çarşaf açılımına vurulmuş olabilir. ayrıca sahiden kim bu türbanlı kız? insan etiketlemek o kadar mı kolay oldu?
elimdir.
kaygi uyandiricidir.
sandiktan cikan mesajdir.
sevgi ve hosgoruye her zamankinden daha cok ihtiyacimizin oldugu su gunlerde endise vericidir.
böyle bi kutuplaşma varken imkansız.
zordur zira solcu çocuklar çirkin olur genelde.
solcu bir genç başörtülü arkadaşıma aşık olmuştu. 'nur sana aşıgım ama başörtünü çıkarırsan senle çıkarım' demişti ve uzun süre gülmemize sebeb olmuştu..

pek mümkün ama zor bi süreç olur.belki de olmaması daha eftal olandır.
aşk lan bu kafayla ne alakası var.
hangimiz aşık olduğumuzda kafamızı kullanabiliyoruz ki.
ama biz o kadar adam sendeci o kadar göt olduk ki. insanları dinleriyle, inançlarıyla, fikirleriyle ayırmaya başladık ama aşkta yapmayın bari.
evlendikleri zaman başını açabilitesi yüksek olan kızdır. ki ben bunu gördüm. anne babasından ve çevresinden ayrılan kız, kimseye sorumluluk duymadan fikir değiştirip başını açabiliyor.
solcu kızın türbanlı erkeğe aşık olması gibi bir durumdur kanımca.* *
solculuk nedir dinsizlik mi sorusunu akla getiren tuhaf başlıktır.
edit: ben öyle düşünmüyorum bunu diyen hangi akla hizmet merak ediyorum.
(bkz: gönül bu ota da konar)
olabilitesi olan durumdur, aşk bu lan siyaseti dini takar mı?
nasıl karşılanacağı bilinemeyen bir olay. solcu erkek ne yapacağını bilemez hele de bir ateist veya deistse konu iyice sıkışır.
solcu ailenin görüşüne de bakar sanki çünkü genelde çoğu kemalist amcalarımız katılığı ve yeni fikirlere olana kapalılığı nedeniyle sizi evlatlıktan bile çıkarma tehdidini öne sürebilir. (bkz: anlaşılan bir şeyler yaşamış)
gayet normal bir olaydır.
islam'a göre günah işleyen kızdır.

kafirleri gördüğünüz yerde öldürün emri vermesine karşın bu bayan evlenmek istemektedir.

solcu erkek bundan kurtulmalıdır...
(bkz: aşk-ı memnu)
Anlasmayi bozan mekkeli putperestler bicok muslumani oldurmesinden sonra gelen ayeti kafaniza gore yorum katisinizdir.
Yani türbanlı kız nasıl tanımlanır bilmek gerek. Moda dan giyenler var, yakıştığı için giyenler var, iffetsizliğini gizlemek için bile giyenler varken, mu min bir bayan ın solcu bir erkeğe muhabbet duyacağına kendim inanmak bile istemiyorum.
Solcu erkeğin işini zorlaştıracak kızdır.
Çocuk özgürlükten falan bahsederken kız türbanlı.
Sormazlar mı çocuğa bu ne biçim iş diye.
Şaka şaka olabilecek bir şey. Kime ne?
Solcu erkeğin türbanlı kıza aşık olması.