bugün

Şimdi tamam kapancaksın eyvallah. O zaman bileklerini kıvırıp halhal takmayacak kollarini yukarı çekmeyecek bir ton makyaj yapmayacaksin. ha yap kimse karisamaz da o zaman boşa kapaniyosun bunu anlayamadın.
bi arkadaş çok doğru demiş kafanızı kapatım götünüzü açacagınıza götünüğzü kapatıp kafanızı açın on numara cümle olmus eyw.
Acık alanlarda yiyişmeyin.
Sokakta beni bakışlarınızla rahatsız etmekten vazgeçin , ben sizi rahatsız ediyor muyum ? ha madem illa rahatsız edeceğim diyorsanız ''neden bakıyorsun '' sorusuna maruz kalınca sinirlenmeyi kesin zira ben sizden daha çok sinirleniyorum.
siz islamı temsil etmiyorsunuz.
siktir lan şurdan at malafatı. çekemiyorsan siktir olur gidersin gavat.
Allah'ın istediği şekilde olun hevanızın değil. Allah için kapanıyorlar ama Allah'ın istemediği şekillere giriyorlar garip.
kokmayın yeter gerisi sizin inancınız saygı duyarım.
Inancları dogrultusun da kapanan insanlari uyarmak kimin haddine diye merak ettigim sorudur.

Insanlari dini kimliklerine gore yargilamamayi nasil ogrenecek bu toplum bilmiyorum.

Benim en yakin arkadasim, annem ve daha bir cok tanidigim kapali ve burda onlara laf soyleyen bircok insandan daha insan ve daha kulturlu ve daha birikimliler.
benim türbanlı bacılarımı eleştirmişler.
Çoğunuz Annelerinizden, hatta büyük annelerinizden bile bağnazsınız.
Sahip olduğunuz özgürlüklerden vazgeçerek huzuru bulamadınız.
Şimdi sizin gibi olmayan kadınları da size benzetip huzur bulacağınızı sanıyorsunuz.
Bu asla olmayacak.
Bir insanın rüzgarda saçlarını savurma özgürlüğü bile yoksa asla huzuru bulamaz.
Abi türban kadının yüzünü daha güzel gösteriyor. Türban her renk ve o renkler yüzü ,gözü , dudakları tonlayıp vurguluyor resmen. Kendimden biliyorum özel anlarda takınca gözler ve dudaklar at nalı gibi ortaya çıkıyor daha güzel oluyor. ikilemdeyim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar