bugün

Yüzünde masum bir temizlik olur genellikle. Saflıkla doludur. Sınıf ortamındada tatlıya tuzluya pek karışmaz, selam verirsiniz başıyla saygılı bir şekilde selamınızı alır. Naif bir konuşması vardır. Tahrikten çok şevkat ve sevgi besleyebilirsiniz.
Not: bahsettiğim başörtülüler gerçek başörtülülerdir. Lüten modayı takip amaçlı başörtü takanlardan dem vurmayınız bana.
kafasında dik dursun diye koyduğu tas.evet hımmm

edit: olum çok eksi bastınız yeter lan
ayağında converse varsa hele...
boylarını ve boyunlarını uzun göstermek için türbanın içinde ki topuzlarının üstüne kumaş koyan kızlardır efendim. normal bir insanın kafa uzunluğu 20cm ise onların ki 30cm'dir.
gerçekten olan durum. Ama şu şık ve dar giyinenler.
çekici olmamak icin takılan birşeyin cekici olma çabasındaki çelişki.
var böyle bi çekicilik. rengarenk şal takanlardan bahsetmiyorum. gayet mutaassıp giyimlilerden söz ediyorum ahali.
hiç bir cinsel çağrışım gerektirmeden dinini yaşayanlardan bahsediyorum.

evimin bir köşesiye koyarım bunlardan bir tane, biblo gibi seyrederim şerefsizim ki.
ne derse yaparım.
romantik erkeğimdir vesselam. banyo aynasına ruj la seni seviyorum dahi yazabilirim görünce şaşırsın diye.
istediği zaman sarılıp kan dolaşımını engellerim falan.
bileğinden alnından öperim avuç içinden öperim severim yani sözün kısası.

bulursam böyle bir tane evimin hanımı yapmayı düşünüyorum.
gerçi bende böyle bedevilik olduğu sürece bırakın evlenmeyi tek başıma yumurta bile kıramam.

söyleyeceğim anama bunlardan bulsun bir tane görücü usulü ile evleneceğim.
hem araştırdım mutlu olma ve evliliğin uzun sürme ihtimali %78 daha fazla.

ne demiş bir düşünür?

evlenin, mutlu olamazsanız filozof olursunuz.
gerçi bu halim pek farksız değil hani.
Adriana Lima da bile olmayan çekicilik.
anlayamadıgım çekiciliktir. saçı başı açıkken yüzüne dahi bakmayacagınız yıgınla hatun türban içine girince nedendir bilinmez güzelleşiyor. yüzlerine nur geliyor ayrı bir çekicilik katıyor.
(bkz: yemin ederim doğru söylüyorum hakim bey)
Kimseye ayıp olmasın şimdi, baştan özür dileyerek başlıyorum.

N'ama,
Türbanlı kadınlar diğerlerinden kat kat daha çekici geliyor.

Saten türban takip dar pardesü full makyaj ve kotla gezen palyaço tiplilerden bahsetmiyorum.

Şöyle uzun etek, babet ve sade türban takılan orta boylu beyaz tenli kızlar var.
Onlar geçerken veya önümde yürürken cidden inanılmaz derecede dikkatimi çekiyorlar.

Açıklık görmekten bıktıgımdan belki de... Ya da sadece daha mütevazı ve temiz durduklarından.

Bilemem. Ama öyle.
Bir şey görünmediğinden farkına varılamayan çekiciliktir.
türbanın tabiatı gereği bakışları ön plana çıkarmadının getirdiği çekiciliktir. sırf bu yüzden kazananlar allah rızası için kapananlardan en az yüz kat fazla.
(bkz: bir erojen bölge olarak türbanlı götü)
bu millet baş örtüsünü kazandı fakat tesettürü kaybetti.
her erkeğin dikkatini çeker.
Vücut hattı dolgun ve güzel olanları ve giyimi seksi olanlar için var olan bir çekicilik durumudur. Evet.
Zıt kutupların birbirini çekmesidir o.
Bazıları için geçerli olan şey. Öyle seksi giyiniyorlar ki, önünde ki hemen kalkıyor. Mani olamıyorsun. Evet.
bir kara çarşaf çekiciliği değildir.
Müthiş bir çekicilik.

Bunlardan bazıları öyle seksi kadınlar ki açıklar yanında solda sıfır. O kalçalarını olduğu gibi giydiği etekler. Dar pantolonlu ve seksi dudaklar. Hatta dar etek giyenlerinden üzerinden belli olan vajina. Bazıları gözünüze bakarak gülmesi ve bu esnada dudaklarını emmesi.

Bugün üç dört tane böyle türbanlı kadın gördüm. Yok böyle bir afet şerefsiz bebesiyim yok. Bunlar sanat eseri.

Sanırım bunları bu kadar seksi kılan gizemli olmaları. Nasıl bir hazine var bunlarda. Hep merak konusu. Açıp bakmak lazım amk.

Bu yüzden şöyle derim ben hep. iyiki varlar ve var olacaklar.
inkar edilemez bir çekiciliktir. Bir Tutku gibi birşey bu. Evet.
görsel
Bazılarının çok seksi olduğu gerçeği ile paralel olan şeydir. Evet.
Doğrudur şu ana kadar tek tük çirkin türbanlı gördüm.
görsel
Var olan şey. Evet.