bugün

Makyaja açık ya da kapalılık yönünden yaklaşmayı yanlış buluyorum, hafif makyaj tercih edilesidir. 0 makyajla sokağa çıkan çok az görebilirsiniz çünkü alışkanlıktır o ve yapılmadığında kötü hissettirir.

Abartılı makyaj açıktada kapalıdada hoş durmuyor tabiki, Cıvıtmamak lazım.
ya onu bunu geç ben türban takıp göğsünü açan kadın gördüm bildiğin göğüsünün çizgisi belli oluyor hani abazalıktan değil belli oluyor sonra birini gördüm kapalı ama sarmaş dolaş falan böyleleriyle ne yapcaz bilmiyorum.
(bkz: zillilik)
normaldir. kadınlar süslenir.
Türbanlıların bekçiliğini yapmakla eşdeğerdir.
Türban dikkat çekmemek için takılır.
Hafif bir makyaj olabilir, bayandır ister ama abartılı makyaj doğru olmayandır,yapılmaması gerekir.
görsel

üstelik bunun ki çarşafa yaklaşmış..
Abartılmadığı sürece sıkıntı yoktur.
Öyle ki nice açık kızdan sadece yüzü gözükmek suretiyle seksi görünenleri vardır.
uber Müslüman hanım kızlarımızın yaptığı eylem.
Asiriya gitmeden yapilabilir mesela gozune surme cekebilir hem sanane sen istemiyorsan makyaj yapmazsin olur biter.
Türbanın amacı bizi tahrik etmemek olduğuna göre bu ne perhiz ne lahana turşusu diyor insan.
Resmen makyaj tahrik eder diyor te Allahim.
(bkz: sanane lan yobaz laik)
Müslümanlığı çok yanlış anlamış türbanlı bacılarımızdır.

bunlardan milyonlarca vardır.
(bkz: o ne lan öyle)
türbanı laf olsun torba dolsun diye takmaktır.evet.
Günümüz türbanlılarının hemen hemen hepsidir..
Bir kaç saat önce makyajına hayran olup uzun uzun incelediğim türbanlıda gözlemlediğim durumdur.
Kadının doğası. illa Yapacak o makyajı ve önünde sonunda anlamsızlığını kavrayıp o türbanı da çıkaracak.
Aynı suyun akıp yolunu bulması gibi.
ironiden ibarettir. tesettür erkeklerin nefsini kabartmamak icindir lakin makyaj yaparak göze güzel görünmek tesetturle çelişir. başlı başına saçmalık.
kişilik karmaşası yaşamaktır. evet.
kaşarlık alametleri.
Sonuçta herkesin hayatına kimse karışamaz ama uygun bir davranış degil dışarda tam tesettürlü olmalı evinde kocasına karşı ise elinden geldiğince bakımlı ve süslü olmalı islami usul budur.
tatlı su müslümanıdır. kün fe yekün, babasının kızı, cecelist, dm atma.
hem bu dunyayi hem de oteki dunyayi garanti altina almaya calisir. Kafasi calisan erkek icin bu dunya isini garantiye alamaz elbette. Allah'in kafasi calisiyorsa oteki dunya konusunu uygun sekilde degerlendirecektir.