bugün

kimseyi kandıramamış ve kandıramayacak olan kadındır. ben şahsen kendisine inanmam. türbanlıya laf atmak iş değil, sen peki ondan iyi misin ve namuslu musun sanki diye sorarlar adama birader!.
namusun türbanla bir alakası yok o dini bir şey isteyen yapar yani. namus çok farklı bir karam onu belirleyen; bir kadının konuşması,oturup kalkması,giyim kuşamı gibi etkenlerdir. kimse kimsenin namusunu yargılama hakkına sahip değildir ayrıca.
haklıdır. zira görülmektedir türbanlıların da ne kadar namuslu olduğu. namus kafayı kapatmakla oluyosa hiç olmasındır.
insanların namusunu kafasındaki örtüye endekslemeyen kadındır. Türbanlı namusludur, türbansız namussuzdur veya türbanlı namussuzdur türbansız namusludur diye aptalca bir ayrım da yapmıyordur muhtemelen. namus ne lan sonra?
ayran içmeyi de sevmeyen kadındır.
(bkz: (#19525749))
kapatmakla olmassa açmakla hiç olmaz .

heleki böyle bir zamanda .
cahil, seviyesiz ve çocuk yobazlara dert olmuş kadındır. bire bir ilgili olarak; (#19518800)
asansörde yiyişmeyen kadındır. genellemelerinizi s.eyim sizin ey şakirtler.

not:asansördekiler burada herhalde, ne çabuk eksiliyorsunuz öyle.
herkes kendini sütten çıkmış ak kaşık olarak tarif edebilir fakat gerçekler öyle değildir acıdır, türban takmayan kadın erkeklerin her gördüğü saç tellerindeki kıl sayısı kadar günaha girmektedir.
terbiyesiz, ahlaksiz, dangalak ve ahmak kisilerin urettigi dillendirdigi dusunce.

bu kisilerin ortak amaci toplumdaki kadinin adini silmek, yoketmektir.

ortacagda fakir, yasli ve isteklerini yerine getirmeyen kadinlari cadi diye yakiyorlardi, bugun turkiye'de yapiyan bunun farkli bir versiyonu. yakindir, meydanlarda ortu takmayan kadinlari yakmak icin siraya girecek bu deyyuslar.
bana bunları hatırlatır. http://inciswf.com/1304884017.swf
türban takmayan kadınlara ve yakınlarına adice hakaret eden ahlaksız siyasal islam tüccarlarının manevi cebir aracı olarak kullandığı, tek tipleştirme faşistliğinin dik alası argümandır.
Namusu türbanda arayan, abilerinin kıçından ayrılmayan mal şakirtin mal başlığıdır.
Bu kafayla böyle devam ederse ne yazıktır ki aynı zamanda gerdek gecesi gecesi şoka uğrayıp dinden soğuyacaktır..
Çünkü şakirt abileri ona namusun türbanda olduğunu söyleyip ona göre davranmasını öğütlemiştir..
Böyle söylüyorum diye bu demek değildir ki ben namusu fıstıkta arıyorum.
Hayır, ben de sizin gibi nice namussuz gördüm bakire olan aynı zamanda da nice namuslu gördüm bakire olmayan...
Böyle söylüyorum çünkü hiçbir şey yaşamasına izin verilmeyen şakirtin düşünce yapısı büyük oranda bu yönde olacaktır..
müslümanları güldüren kadındır.
bir namus turnusolu olmadığı kalmıştı türbanın. zaten böyle bir kadın hayal ürünüdür. sadece böyle bir kadını hayal edebilenler, beyni oksijensiz kalmış insancıklardır.
kimseyi kandıramayan kaşar kadındır.