bugün

koskoca bir suriye düşünün.

tamam arabistan'da olabilir. tüm halk baskı altında, sikiş yok ama kral ve avaneleri rahat, sikiş gırla.

tamam koca bir konya düşünün amk.
dünyadan atlama sebebi. Yani dünyadan direkt olarak uzay boşluğuna atlarım ben.
anani avradini sikeyim hayale bak lan.

Düşündüm ve ürktüm, şayet bir cehennem varsa aha işte en güzel tasviri budur.
Müslümanın müslümanı bombaladıpı şu günlerde birbirinizi yerdiniz o zaman da amk.
bir ışid çıkardı, siz az inanıyorsunuz kafirler deyip takır takır herkesin kafasını keserdi. sonra da birbirlerini keserdi. dünyada insan kalmazdı.
hepten bombok bir yer olurdu.

müslümanların yaşadığı ülkelerin hali durumun ne olacağını pek güzel anlatıyor.
Dünya daha güzel ve temiz olurdu. Teknoloji ve moda daha ileri bir noktada olurdu. ilim allah'ın ilmidir. Teknolojiyi şeytan yaratmadı. Teknoloji doğaya zarar vermeden ve dünyayı kirletmeden gelişirdi. Allah "yeryüzünde bozgunculuk yapanlar"ı sevmez.

Moda bugünkü gibi paçoz ve materyalistliği yansıtan bir şekilde olmazdı. Allah güzeldir, güzeli sever. Daha güzel ve tertipli olurdu.

Savaşlar olmazdı. Savaşın, ölümün ve kan dökmenin hiçbir türlüsünün (kılıç ve ok da dahil) mertçe olmadığını, sadece zorunluluk olduğunda savaşıldığını herkes bilirdi.
insanlik kisa sure icinde yok olurdu veya sonsuza denk kole olarak yasardi. batinin oldugu bir dunyada yasadigim icin kendimi cok sansli hissediyorum.
(bkz: allah korusun)