bugün

konuşmaması gerekendir, zira konuştukça batırıyor. bugün saba tümer'deydi eşi ile birlikte.

aralarındaki kavgalardan bahsederken bazen soğuk savaş olabiliyor tabi dedi. sonra da soğuk savaş ne ya savaş zaten soğuk olur diye saçmaladı. sen sus gözlerin konuşsun diyorum.
konuşmadığı takdirde inanılmaz güzel ve karizmatik gelen ama konuştuğu anda tüm kezbanlığını gözler önüne seren kadındır. mute düğmesini aktifleştirdiği takdirde daha başarılı olabileceğine inanıyorum.
görsel
gayet kültürlü, bir çok dili anadili gibi konuşabilen, şimdilik güzel bir evliliği olan, kabarık iri dalga havalı saçlara sahip, sivas'lı mankenimiz.
görsel
en çok poz veren manken olmuş kişi.13 yılda 850 bin fotoğraf çektirmiş.
görsel
yıllar önce piyasada olan bir kriko markası.
para dergisinde yazılar yazan hatun. derginin editörleri bir manken yazı yazıyor diye, satışlarını arttıracağını mı düşünüyorlar? erkekler mi daha fazla alacak yoksa hem cinsleri merak edip onlar mı?

anlamadığımı ekonomi içerikli bir dergide hangi sıfatıyla yazı yazdırılıyor? lan oje sanatı ile ilgili yazı mı yazılır para dergisinde.

bir kadın meta olarak bu kadar da kullanılmamalı.
köylü.
bir hadise iki bu.
görsel
görsel
görsel
en sevdıgım model,mankendır.
Kendini moda ikonu sanan kimi zaman moda faciasına yol açan manken.
en güzel ve en başarılı bulduğum Türk mankenidir. vücudu da çok güzel giydiği yakışıyor ama ses tonu berbat.
Fazla Kilo vermiş eski manken. Şimdilerde moda programı yapıyor sanırım. Ama gezelim görelim ile harmanlamış gibi.
Röportaj yaparken, karşısındaki ile göz göze geldiğinde 'hı hı' / 'he he' gibi onaylar sözcükleri biraz daha az kullansa kendisi için daha iyi olur.
Yaptığı programı anlayamadigim kadindir.programin iceriği tülin şahin le yemek modası galiba.
danimarka doğumlu türk mankendir.
(bkz: yay burcu kadını)
fransız şarkıcı dalida'nın hayatını anlatan filmde başrolü oynaması için fransızların teklif yaptığı iddia edilen mankendir. bu arada tülin şahin 7 lisan biliyormuş, yıllardır türkiye'de daha türkçeyi zor konuşuyor, herhalde türkçe yok bu 7 lisan içinde.
görsel
Bayiliyorum bu kadina.
sivaslı cindy lakaplı muhteşem seksi kadın.
görsel
görselliği bulunan kadın.
Acayip beğendiğim kadındır. Kendine has bir havası var.
konuşmayınca güzel kadın.