bugün

katıksız akapeli olan tiptir.

ya anlamıyorum ki bu akapeli cahillerle nasıl oyumuz bir oluyor?

hayır twitter kullanmayı öğrenebildin bir biçimde amennah ama gidip de abdullah gül'ü, binali yıldırım'ı, recep tayyip'i takip etmek de nedir?

böyle enayilerin recmi vaciptir.
sebepleri bir aptalın bile görebileceği derecede açıktır:
-twitter kullanıyordur.
-kendisine oy verdiği adamı sosyal platformda takip etmek, izlemek istiyordur.
-muhaliftir, erdoğan'ın belki belli bir zaman içerisindeki hal değişikliğini bizzat görmek istiyordur.
buyrun benim.
bunlarla oyumuz bir maalesef recmdaşlar.

demokrasi bu değil.
Çoğu fake ve şakirttir. Bu ikisi arasında da fazla fark yok zaten.
haberleri izlemeden de haberdar olabilen tiptir. kemal ılıçdaroğlu ve erdoğan ı takip ediyorum. fakat bahçeli pek yazmıyor diye böyle birşeye ihtiyaç duymadım.

gezi olaylarında ortada bi söz yayındı. erdoğan demiş ki, 'bu da birşey mi, kadıköy e 1.5 milyon kişi toplarız'. yurtta tv yok diye açtım twitter dan baktım acaba oraya da yazılmış mı diye. meğer sayın başbakan demiş ki 'onların 300 bin topladığı kadıköy'e biz 1.5 milyon kişi toplamıştık'. ve ben bu yazılanı rt ettim yani paylaştım. ulan adamın dediklerini çarpıtıp amaçlı şekilde paylaşanlar işleri daha da çözülmez hale getiriyor sosyal ağlarda. yok bülent arınç demiş ki, böyle giderse interneti keseriz. açıp netten baktım konuşma videosuna. hiç de öyle birşey yok. internet ve sosyal ağlar bu olaylarda çok etkin demiş. birileri de diyor ki hükümet interneti kapattırdı hattımız çekmiyor kadıköy de. arkadaş fotolara bir bakıyorsun orada en az 10 bin insan var. orada o telefonun çekmesini nasıl bekliyorsun. bakın en normalinden, en son sıla konserine gittim. konser boyunca hattım çekmedi. çünkü aynı anda çok sayıda telefon bir yerdeydi ve neredeyse hepsi aynı baz istasyonuna bağlıydı. yok polisler jammer la geziyormuş. bu saçma iddaayı sadullah ergin yalanladı ben de rt ettim yani paylaştım. vay efendim akp destekçisi. yahu ne kadar düşman olursan ol, önce bir mantıklı düşün ondan sonra da gerçekleri araştır. yok erdoğan 1.5 milyon kişi toplamış yok internet kapatılacakmış yok göstericiler anlaşamasın diye polisler jammer kullanıyormuş.

biz bunları gösterdik çevremizde adımız kötüye çıktı. hepsini geçtim, her 2 kişiden birinin oy verdiği bir partiden taraf olsam bile kimse birşey diyemez ama, değilim arkadaş değilim. ortalığı saçma sapan yalanlarla daha da kızıştıranlara karşı savaş açtık. erdoğan 1.5 milyon toplarız dememiş, diyoruz oda arkadaşımız üstümüze yürüyor. al video al tweet. öyle mi demiş ulan ? diyorum hayır diyor. amına kodumunun veledi araştırmadan inanırsan böyle olur işte. twitter da boş boş edebiyat ya da komedi sayfalarını değil haber sitelerini son dakika sitelerini siyasetçileri takip ediyoruz. en azından twitter ı gündemi takip etmek için de kullanıyoruz.

evet bu yazıyı okudunuz. şimdi ben erdoğan ı takip ediyorum, yaklaşık 75 milyonluk ülkede tek akp li de benim. ne zaman asılcam ? yaşımı büyütmeye gerek yok erdal eren in asıldığı yaştan da çok büyüğüm.
ülkenin anasını nasıl siktiğini metin belgesi olarak merak eden tip.
iq seviyesi eksinin altında donmaktadır.
yediği aşırı makarna nedeniyle beyni hasar görmüş mağdurdur. üzmeyin onu, sevin onu.