bugün

(bkz: twitterda 14 yaşındaki kızın 2000 takipçisi olması)

bence mallığın son noktalarından biridir. birine değerinden fazla değer verme durumudur. hadi o bayana sırılsıklam aşık olmuşsun ama salaklık be gene de bence yani tamam aşka bir şey demiyorum ama ne bileyim allah ın 2700 küsür malı bu şekilde bir kıza kaderde mecnun gibi aşık edeceğini düşünmüyorum .. 2700 küsür kişi izliyor ama kız 70 küsür kişiyi izliyor..

o 2700 küsür kişi içinde olan erkeklere söylüyorum, hiç mi gururunuz yok. yani yoksa beni kim izlemiyor twitter yardımcı sitelerinden, sizi izlemeyenlere bakmadınız mı? hadi diyelim ona mention da attınız, kız-bayan sizi daha izlemiyor işte. peşine düşmede bir yere kadar. zula mı yapıyorsun arkadaşım belki bir gün düşer diye. inanamıyorum size ya. zula yapmaya devam et ne diyeyim, hayırlısı inşallah.. allah akıl fikir versin dilerim..

ha dersiniz ki işte edebiyat açısından izliyoruz(böyle izlenen var ama kanaatimce dediğim mallık olayı da var kanatindeyim). kız o kadar güzel şeyler söylüyor ki hayranız ve izliyoruz diyorsa diyecek sözüm yok. bence etik olarak böyle izlenen kişilerin de izlemesi lazım . bu sefer mesaj bolluğuna ulaşabilir ama. mesajlarında liste olması lazım twitter da. bir listeye baktığınızda sadece o listenin elemanlarının mesajı, mesaj uyarısında gözükmeli yoksa 30 bin hayranı olan kişi özel arkadaşlarından gelen mesajları bulamaz yani..