bugün

merakla beklenmektedir ama büyük ihtimalle 10- 15 gün ortalarda görünmeyecektir.
abdullah gül sadece twitter'dan açıklama yaptığı için öğrenemeyeceğimiz yorum.
pek yararı olmayacak yorumdur, başbakan ülkeyi tek başına götürüyordur abdullah gül'ü yönetimde görene ne mutlu.
türkiye de iken, gerekli görülmüştür mahkeme kararıdır saygı falan diyecek; ilk yurtdışı gezisinde sorulduğunda ise çok yanlış tasvip etmiyorum diyecektir.
Zaten açıklaması vardır.

Önce demokrasi olan bir ülkede böyle birşey söz konusu olamaz diyor hemen 15 saniye sonra bir kişiye hakaret nefret söylemi içeren paylaşımlar olduğu takdirde kapatılabileceğini söylüyor.

Şimdi açıklama yaparsa da şüphesiz aynı sözleri sarfedecektir.
her zamanki gibi "ee hımmm, herşey güzel olacak" gibisinden içi boş yorumlar beklenmektedir. ancak, siyasi atmosferin erdoğan'ın gidişine işaret ettiğine kanaat getirirse, bazı "demokratik çıkışlar" bile beklenir.

ancak, internet sansürü yasasını onaylayanın kendisi olduğu unutulmayacaktır.
Yorum yapmamıştır. Direk beğenmiştir. Maşa herif.
- benim konum değil. imzalanacak bir şey var mı?
başbakanın "twitter'ın kökünü kazıyacağız" söyleminden sonra klasik "böyle bir şey olması söz konusu değil" açıklamasını yapmıştır.
ama sallayan var mı tabi ki, yok.
"Insan gerçekten hayret ediyor." Olmuştur. *
tayyipin "şunları söyle" diye önüne koyacağı kağıdı okumasıdır bu yorum. zaten bu ülkede cumhurbaşkanı ne iş yapıyor anlamadım ki ben. meclis isteğini yolluyor, cumhurbaşkanı onaylıyor. ülke ülke gezmekse cumhurbaşkanlığı helal olsun çok iyi yapıyor bizimki.
milletimizi sağ duyulu olmaya davet eder.
"Gördüklerimden gerçekten gurur duydum." olacaktır kuvvetle muhtemel.

https://twitter.com/cbabd...atuses/376247869432664064
Önceden tüm haberleri twitter dan anında öğrenebiliyorduk. Şimdi ne yapacağımız mechul.
ihi ih.. ihihi şeklindeki yorumdur. adam demo c.başkanı gibi amk.
twitter yasağı ile ilgili twitterda yazmıştır.

çok acayip bir ülkeyi lan hakikaten.
güncel Önemli Başlıklar