bugün

bbc nin internet sitesinde yapılan habere göre ünlü yazar 8 aralık 2009 sabahı odasında ölü olarak bulundu. yanıbaşında bulunan antidepresan haplardan dolayı intihar etmiş olabileceği fakat kesin sonucun ancak haftalar sonra otopsi raporu ile anlaşılabileceği belirtiliyor.

http://jfkwaspvpflagged.com/Stephenie_Meyer_Dead.htm

hastası değildim ama üzüldüm gene de. genç bir insan fakat yakaladığı şöhrete dayanamadı sanırım.

tüm emoların acısı büyük.

edit: koskoca bbc de yalan atıyorsa daha da bir şey demem. noluyor lan?
edit2: evet birileri yalan atıyor ama atan bbc değil, ben de değilim.*
inanmayınız böyle haberlere efenim. büyük ihtimalle hatun an itibariyle phoenixte hayatına
mesut devam ediyor. özür dilerim. ama azıcık heyecan iyidir.
yalan haberdir. böyle atraksiyonlara girilmemesi gerekmektedir.
(bkz: oha)
kitaplarını kurgu gücüne ve anlatım yeteneğine hayran olarak okuduğum güzelim bir yazar hakkındaki* üzücü haberdir. 'hayatımda olmasını isteyip de sahip olamadığım şeyleri yazdım' demişti yanlış hatırlamıyorsam. keşke yazdığı ve hayal ettiği gibi mutlu sonla biten bir hikayesi olsaydı onun da.* * *
bbc kaynaklı gibi duran ama bbc'ye direk link vermeyen bir sitenin haberi. muhtemelen yalan haberdir.
- inanmıyaruuaaamm, edward falan ısırmış olmasıaaan!!
73'lüymüş, yolun yarısında yolu tamamlamış. toprağı bol olsun, ne diyelim.. genç oldumu daha bir üzülüyor insan.
(bkz: Stephenie Meyer)
edit: kaşar fake atmış, ölse de ölüsüne gitmem artık.
başlığı okuduğumda ilk tepkim oha olmustur gercekten oyledır. eger dogru ise cok kotu olmustur sevmeyenı olabılır seriyi ama ölen bir insan sonucta ve içinden gelenlerı yazan bır ınsan bu kadar kısıyı de etrafında toplamıs bır ınsan en azından saygıyı hak etmektedır.

(bkz: stephenie meyer)
hit toplamaya çalışan bir sitenin uyduruk haberi.
(bkz: fake ulan bu)
fake haberdir. bbc'ye sordum tanımam ağa dedi.
öldürülmüş olma ihtimali daha ağır basan, başarılı yazar. kendisini kıskanan ve arkasından iş çeviren yakın! arkadaşları olduğunu duymuştum, olay daha ciddi incelenmeli. *

edit: haber yalan ise,*bir deste küfür hazıladım haberiniz ola...
daha çok çocukken alıp oynadığımız, muhtelif renkleri olan, üfleyince şişen, bildiğimiz balondur.
ara ara çıkan, "duydunuz mu vahşi güzel'de ki ivo ölmüş, tarkan ölmüş!" tadında ki haberlerden biridir.
hayatımda yaptığım hiçbirşeyi etkilemeyecek bir durumdur.
ilginçtir.
yalan haberdir.
linkteki siteye direkt http://jfkwaspvpflagged.com şeklinde girdiğinizde karşınıza şu yazı çıkmaktadır;
This website exists to post FAKE news reports of celebrity deaths. Take nothing on this server seriously.

Some images and names have been used without permission, and as such will be taken down if so requested.

its mean; "yani diyorki amcamız bu site ünlülerin ölüm haberleriyle alakalı sahte haberler yayınlamaktadır. bu sitede yayınlanan hiç bir haberi ziklemeyin. az öncede beşiktaşın cskya beş gol attığını yazıyordu falan filan. ayrıca bu sitede yayınlanan resim müzik belge isim ve kalemtraş izinsiz kullanılmıştır."

gerçi ölsede penisimden aşağı.
doğru olsaydı "paracıklarını yiyemedin ölmüş lan zavallı" derdim. neyseki ölmemiş ve paracıklarını yemeye muhtemelen büyük bir iştahla devam etmekte.**
(bkz: sen vampirsin ölemezsin)
(bkz: başlık açamadıkça palavra sıkmak)
dogruysa twilightin gündemden düşmemesi için harcanan adam.birde 3. filmine yatırım.